Yükselen Burç Yorumu

Yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ederim.

Yükselen Koç
Güneş’in karşıt burcunuz Teraziye geçmesiyle beraber evlilik, ortaklıklar ile ilgili alanınızı aydınlatacak. Yaklaşık bir ay boyunca ilişkilerde daha ılımlı, anlayışlı, karşı tarafın değerlerine ve ihtiyaçlarına önem vermeyi deneyimleyeceksiniz. Ancak yönetici gezegeniniz Başak burcuna geçişiyle beraber biraz eleştirel olabilirsiniz. Ortak projelere yönelmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün aynı alanda Retro’da olduğunu da dikkate almanızı öneririm. Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber gündelik hareketiniz biraz artıyor. Şayet çalışıyorsanız iş yerinizde tempolu günler sizi bekliyor.

Yükselen Boğa
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber gündelik yaşantınıza hareket geliyor. İş yerinizde ve gündelik koşuşturmanızda yoğunluğunuz artabilir. İşleriniz hallederken daha ılımlı, anlayışlı ve karşı tarafın değerlerini önemseyen bir tutum içerisinde olacaksınız. Ancak Merkür’ün aynı alanda Retro’da olduğunu da dikkate almanızı öneririm.
Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatınız, çocuklar ve onlarla ilgili konular, kendinizi ifade etme konusunda daha mücadeleci bir duruşta olacaksınız. Zaman zaman zorlanarak engellenmişlik hissedebilirsiniz. 10 Ekim sonrasında daha rahatlayabilirsiniz.

Yükselen İkizler
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu alanlarda karşı tarafın değerlerine daha fazla önem vereceksiniz. Ancak Merkür’ün aynı alanda Retro’da olduğunu da dikkate almanızı öneririm. Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber ev, aile, mülk edinme, tamir, tadilat gibi konularda daha mücadeleci bir tutum içinde olacaksınız.
Aile içerisinde tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Gereksiz eleştirel ya da var olan şeyleri beğenmemezlik etmemenizi öneririm.

Yükselen Yengeç
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber çok ev, aile, taşınma, tadilat, mülk edinme, kiralama ile ilgili konularda ilgilendiriyor. Bu konularda kararsızlık yaşıyorsanız bu dönemde daha rahat bir görüş elde edebilirsiniz. Ancak Merkür’ün Retro harekette olduğunu dikkate almanızı öneririm.Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve günlük trafiğinize hareket geliyor. Tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Bilgi alış verişi, mail trafiğiniz ve seyahatlerinizde artış olabilir.

Yükselen Aslan
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber günlük hayatınız ile ilgili işler, yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konular ön plana çıkıyor.
Odağınız bu tarafa doğru yönelteceksiniz. Daha meraklı ve bilgi alış verişi konusuna daha hevesli olacaksınız. Seyahatler olabilir. Ancak Merkür’ün Retro harekette olduğunu dikkate almanızı öneriyorum. Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber maddi konular sizin için daha önemli olacak. Para kazanmak için kendinizi daha motive hissedeceksiniz. Harcamalarınız daha kontrollü yapmalısınız. Kendinize artı değer katabileceğini düşündüğünüz işlere veya eğitimlere yönelebilirsiniz.

Yükselen Başak
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber konular sizin için daha önemli olacak. Para kazanmak için kendinizi daha motive hissedeceksiniz. Bazı konuları daha rahat netleştirebilirsiniz. Ancak aynı alanda Merkür’ün Retro harekette olduğunu da dikkate almanızı öneriyorum. Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber daha mücadeleci ve daha rekabet içerisinde olacaksınız. Zaman zaman riskler alarak, cesaretle kendiniz ortaya koymak için çaba harcayabilirsiniz. Bu süre içerisinde enerjiniz daha yüksek olacaktır.

Yükselen Terazi
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber sizin için yenilikler başlıyor. Bu kişisel haritanıza göre elbette değişmekle birlikte bu ay için kendinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz, hayatınızla ilgili bazı konuların aydınlanabileceği bir döneme işaret ediyor. Ancak Merkür’ün Retro harekette olduğunu da dikkate almanızı öneriyorum.
Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber sizin için biraz içsel bir enerjiye işaret ediyor. Biraz geri planda durmak, bazı şeyler için belki bir ön hazırlık yapmak isteyebileceğinize işaret ediyor.

Yükselen Akrep
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber manevi yönünüz sizin için daha önemli olacak. Rüyalarınız renklenecek, sezgilerinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Merkür’ün Retro harekette olması size biraz içsel sıkıntı yaşatabilir. Yok, yere kendinize vesvese vermek yerine biraz hayatın içerisindeki akışa kendinizi bırakmaya çalışmanız daha doğru.
Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber sosyal ortamlar, arkadaş gruplarınız sizin için oldukça hareketli bir hale dönüşebilir. Ancak zaman zaman gerilimler de olabilir. Dikkat.
Enerjinizi geleceğe dönük projeler için harcamak isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber arkadaşlarınız, sosyal grup aktiviteleriniz ve geleceğe yönelik planlarınızla ilgi alana hareket geliyor. Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber meslek hayatınız, evlilik, öğrencilik hayatınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu dönemde bu alanlarda daha cesur olmanız ve mücadele etmeniz gerekebilir.

Yükselen Oğlak
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber bir ay boyunca meslek hayatınız, evlilik, öğrencilik hayatınız yani sosyal statünüz ile fark edilmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda daha fark edilir olabilirsiniz.
Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber Eğitim, yurt dışı, medya, internet, resmi konular ve seyahatlerle ilgili daha fazla enerji harcayacağınız bir dönem olabilir. Daha cesur ve kararlı davranmanız gerekebilir.

Yükselen Kova
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber eğitim, yurt dışı, medya, internet, resmi konular ve seyahatlerle ilgili daha net kararlar alabileceğiniz bir dönem olabilir. Kendinizi daha rahat fark ettirebilirsiniz. Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber ve tahsilatlar sizi biraz yorabilir. Kendi şartlarınız da göz önüne alarak elverdiği ölçüde cesur ve kararlı davranmalısınız.

Yükselen Balık
Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber ödemeler ve beklediğiniz tahsilatlar ile ilgili daha net bir durumda olabilirsiniz. Ortak gelir elde ettiğiniz kişilerden yardım görebilirsiniz. Yine bu hafta Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber evlilik, ortak projeler ve başkalarına bağlı olduğunuz işlerde daha mücadeleci olmanız gerekebilir. Şartlarınız el verdiği ölçüde cesur ve kararlı davranmalısınız.

Yazar: SEDA EFE