Rüyada YangınGörmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "YangınGörmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. YangınGörmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Yangın Görmek

Yangın Rüyaları birkaç şekilde açıklanır. Rüyada bir konağın yandığını görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza açıklanır. Kendi evinin yandığını görürse, işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak anlamındadır. Eşyalarının yandığını gören birinin el attığı her işte başarılı olacağına açıklanır. Yanan şeyden sadece beyaz dumanlar çıkıyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydır. Kara duman çıkıyorsa, büyük derttir. Yangında sadece Alev gözükmesi, zengin olunacağına açıklanır.

Rüyada Yangın Görmek


Rüyada yangın görmek huzursuzluğa rivayet eder. Kişinin malını, parasını yada işini kaybetmesine işaret ederken aynı zamanda da yaşanacak olan sağlık sorunlarına işarettir. Rüya sahibi rüyada yangın sırasında vücudunun yandığını görürse kişinin malı azalır, eğer yangından kurtulursa malı artar.

Rüyada Yangında Duman Görmek


Rüyada yangından görülen duman toplumun her kesimini ilgilendiren ve kapsayan bir sorunun baş göstereceğine rivayet eder. Kara duman kedere, üzüntüye ve sıkıntıya, beyaz duman ortak bir sıkıntıya rivayet eder.

Rüyada Evinin Yanması


Rüyada kişinin evini yanması olumlu olaylara işaret etmez. Bilakis kişi için sıkıntılı ve zorlu geçecek olan günlere rivayet eder.

Rüyada Yangında Yanmak


Rüyada yangında alevlerin içinde kalmak ve yanmak kişi için mal kaybına rivayet eder. Rüya sahibi işinde zarar eder, kazancı azalır, yokluğa ve kıtlığa düşer.

Rüyada Alev Görmek


Yangında alev görmek güzel işlere ve gelişmelere işaret eder. Rüyada yangında alev gören birinin malı ve kazancı artar, rızkı çoğalır, bolluğa kavuşur. Zenginliğe kavuşur, zenginse gittikçe zenginleşir.

Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak açıklanır. Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır. Rüyada siyah dumanlar çıkartan bir yangın görmek; sıkıntıya düşmeye, yangından beyaz bir duman çıkıyorsa, sıkıntılardan kurtulmaya, rüyada yandığını görmek; gelecek kötü bir habere, orman ve ekinin vs. yandığını görmek; felakete, evinizin yandığını görmek; haram kazanç sağlayacağınıza, kötülüklere uğrayacağınıza işarettir.

Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven ve sayan bir eş ve söz dinleyen çocuklar olarak açıklanır. Çok çok büyük bir yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı ve para, sanatçılar için onur ve kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı bir yolculuk anlamı taşır.Rüyada YangınGörmek ile alakalı diğer tabirler: Evin Yandığını Görmek, Evinin Yanması, Yangın Görmek, Yangın Görmek, Yangında Yanmak, YangınGörmek,

Kelimeler: Rüyada YangınGörmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: