Rüyada Yakalamak Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Yakalamak Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Yakalamak Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Yakalamak görmek

Rüyada Yakalamak çeşitli şekillerde tabir olunur:

Rüyada elma yakalamak; Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma yakalamak, her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında elma yakalamak, sevgilisi ile mutlu bir evlilik yapar ve bu evlilik neşe getirir anlamındadır. Masa üzerinden düşen bir elma yakalamak, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz anlamındadır. Yakaladığı elmayı yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyada elma yakalamak kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar yakalamak önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Yakaladığınız elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak


Rüyayı gören birinin dostlarının artacağı gibi kendisini sevecek ve ömür boyu kadrini kıymetini bilecek birisinin karşısına çıkacağı ve onunla gönül birliği ederek aynı yola baş koyacağı manasına gelir. Rüya sahibinin hem özel hem de sosyal hayatında hoş muhabbete olacağına yorulur ve neşe olarak kabul edilir.

Rüyada Kuş Yakalamak Kafese Koymak


Bu rüya hayırlara işaret etmez. Rüya sahibinin iyi anlaştığı ve çok sevdiği bir kimse ile arasına nifak tohumları ekileceğine, rüyayı gören birinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına yorulur.

Rüyada Kuş Tutmak


Bolluk, bereket ve zenginlik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine ve sahip olduğu maddi imkanların fazlalaşacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin manevi duygularının da çok yükseleceği günlerin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Papağan Yakalamak


Rüyayı gören birinin gerçek gönül muhabbetini yakalayacağı kişiyi bulacağı manasına gelir. Gönül işlerinden yana olumlu bir kısmet bulmaya ve ondan duygularına karşılık görmeye işaret eder.

Rüyada Serçe Yakalamak


Rüya sahibinin çok olumlu bir izdivaç yapacağına ve başta kendisi için olumlu olacak sonra da vatana ve millete hayır getirecek, pırlanta gibi evlatlar yetiştireceğine yorulur.

Rüyasında birşeyler yakalayan insan kısmet alır. Yakalanan şeye göre de açıklanır.Rüyada Yakalamak Görmek ile alakalı diğer tabirler: Balık Yakalamak, Kuş Yakalamak, Vahşi Hayvan Yakalamak, Yakalamak Görmek,

Kelimeler: Rüyada Yakalamak Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: