Rüyada Yağmur Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Yağmur Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Yağmur Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Yağmur görmek

Rüyada zarar vermeden yagan bir yagmur görmek; bolluk ve berekete, zenginlige, yagmurun eve yagdigini görmek; ev halkinin bir nedenden dolayi endise duyup üzülecegine yada rüyayi görenin kiymetli bir esyasini kaybetmesine çok üzülecegine isarettir.yagmurun her tarafa yagdigini görmek; ümidin kesildigi bir istegin tekrar gündeme gelmesine, yagmur Su olarak degilde farkli cisim ve sekillerde yagiyorsa; o kesimdeki insanlarin huzur ve neşe duyacaklarina isarettir.

Rüyada tufan halinde yağmur yağdığını görmek, rızkınızın artacağına ve borçlarınızı büyük bir kolaylıkla ödemeye muvaffak olacağınıza rivayet eder.

Rüyada yalnız kendi evinize yağmur yağdığını görmek, evinize olumlu bir misafir geleceğine veya karınız hamile kalarak size olumlu bir evlat doğuracağına işaret edilir.

Rüyada yağmur yağdığını görmenin on iki tabiri vardır:


1-Rahmet

2-Bereket

3-Yardım dilemek

4-Sıkıntı ve hastalık

5-Bela

6-Vesile

7-Kan dökmek

8-Fitne

9-Kıtlık

10-Güvende olmak

11-Küfür

12-Yalan.

Rüyada yağmur görmek daima iyiye açıklanır. Yağmurda yürümek, zorluklarından ve hastalığından sıyrılmak anlamındadır. Bu rüyayı gören biri İşsizse çok güzel bir iş bulacağına açıklanır. Para derdi varsa gelecekte para sıkıntısı çekmeyeceğine, aşıksa sevgilisine kavuşacağına açıklanır.

Rüyada zarar vermeden yağan bir yağmur görmek; bolluk ve berekete, zenginliğe, yağmurun eve yağdığını görmek; ev halkının bir nedenden dolayı endişe duyup üzüleceğine yada rüyayı görenin kıymetli bir eşyasını kaybetmesine çok üzüleceğine işarettir. Yağmurun her tarafa yağdığını görmek; ümidin kesildiği bir isteğin tekrar gündeme gelmesine, yağmur su olarak değilde farklı cisim ve şekillerde yağıyorsa; o kesimdeki insanların huzur ve neşe duyacaklarına işarettir.



Rüyada Yağmur Görmek ile alakalı diğer tabirler: Sağanak Yağmur Görmek, Sağanak Yağmur Görmek, Yağmur Görmek, Yağmur Görmek, Yağmurda Islanma,

Kelimeler: Rüyada Yağmur Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: