Rüyada Yağlanmak Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Yağlanmak Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Yağlanmak Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Yağlanmak Görmek ne anlama gelir?

Vücudunu yagla ovmak, halk arasinda güzel söhrete kavusmaya isarettir. Yagin kötü kokusuyla vücudunu ovusturmak, insanlar arasinda kötü isimle yad edilmeye isarettir. Amele v.s. gibi geçimlerini güçlük ve alin teri ile kazananlarin cesetlerini yagla ovusturmalari, rahat ve riziklarinin yenilemiesine ve kuvvetli olmalarina isarettir.

Güzel kokulu sıvılarla yağlanmak halk nezdinde güzel isim yapmaya, kötü kokulu yağlarla yağlanmak kötü şöhrete, Yağlanmak rızkın yenilenmesine; Yağlayıcı görmek münafık ve iki yüzlü kimseye işaret eder.

Vücudunu yagla ovmak, halk arasinda güzel söhrete kavusmaya isarettir. Yagin kötü kokusuyla vücudunu ovusturmak, insanlar arasinda kötü isimle yad edilmeye isarettir.Amele v.s. gibi geçimlerini güçlük ve alin teri ile kazananlarin cesetlerini yagla ovusturmalari, rahat ve riziklarinin yenilenmesine ve kuvvetli olmalarina isarettir.

Rüyada yağlanmak görmek sakin bir hayat sürdüreceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, kazancın kazançlı olmasına, maddiyata gelecek berekete, yüksek mevkia geleceğine, sakin olacağına, becerikli bir kişiye, ulaşılan güce, beceri sahibi bir insana, sağlıklı bir ömre işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da maddi zarara, zalim bir amire, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya işarettir.

Bundan dolayı rüyada çok miktarda başına yağ sürdüğünü gören kişi hüzne gark olur. Sürdüğü yağ norparasal aşmamışsa, bu zinettir.Eğer yağın kokusu çirkin ise, koku ve kuvveti nisbetinde kötü bir isimle anılmaya delâlet eder.Rüyada Yağlanmak Görmek ile alakalı diğer tabirler: Yağlanmak Görmek,

Kelimeler: Rüyada Yağlanmak Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: