Rüyada Verem Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Verem Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Verem Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Verem görmek

Verem olduğunu görmek güç ve kuvvetinin ve maddi durumunun daha iyi olmasına; Veremli görmek, ince ve hassas duygulu, zeki kimseye işaret eder.

Verem ile ilgili Rüyalar, genellikle hayra yorulmaz, iç sıkıntısına işarettir.

Rüyada verem ile ilgili şeyler, genellikle iyiye yorulmaz, içinizin sıkıldığına açıklanır.

Kişinin iş, para ve Sağlık sorunu ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyanızda dişinizin ağrıdığını görmeniz; kötü bir haberle karşılaşacağınıza. Rüyanızda vücudunuzun yanlarında ağrı olduğunu görmeniz; gönül kırıklığına uğrayacağınıza işaretle tabir olunur. Rüyada hastalık görülmesi fesada açıklanır. Bir yoruma göre bir kimsenin rüyasında hastalığının uzadığını görmesi; o kimsenin kıyamet gününde Allah'a kötü bir halde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada verem ile ilgili şeyler, genellikle iyiye yorulmaz, içinizin sıkıldığına açıklanır.

Kişinin iş, para ve sağlık sorunu ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada verem oldugunu görmek veya veremli bir kimseyi görmek, hayir degildir, iç sikintisi, keder manasini tasir. Bir rivayete göre, verem ümitsizlikle de yorumlanir.

Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.Rüyada Verem Görmek ile alakalı diğer tabirler: Verem Görmek,

Kelimeler: Rüyada Verem Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: