Rüyada Vazo Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vazo Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vazo Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vazo görmek

Rüyada vazo görmek, kötü haber işareti olarak kabul edilir

Rüyada vazo görmek, kötü haber almak anlamındadır.

Mutlu bir Aile hayatına rivayet eder. Vazonun içindeki Suyu içtiğinizi gördüyseniz bir başkasının elinden sevgilisini alacağınız manasına gelir.

Bekarlar için evliliktir. Evliler için ise olumlu kısmet ve yuvada neşetur.

Rüyada vazo görmek, bu günlerde beklediğiniz bir haber varsa iyiye gitmediği konusunda duyumlar alacağınıza ve bu sebepten biraz üzüleceğinize işarettir. Bazı yorumculara göre ise rüyada vazo görmek, bekar bir kimse için evlilik manasına gelir. Renkli vazo görülmesi evliliğinizin mutlu gidişatına işarettir. Bir vazonun içindeki suyu içtiğinizi görmek, arkadaşınızın ya da her hangi birinin sevdiği kişiyi onun elinde alacağınıza yada onları ayıracağınıza yorumlanmaktadır. Evli bir kimsenin vazo görmesi yuvasında mutlu olacağına işarettir. Vazo görmek yakınlık duyduğunuz birinden hediye alacağınıza, bazı zamanlar de ahlakı düzgün olmayan hanıma tabir edilmektedir.Rüyada Vazo Görmek ile alakalı diğer tabirler: Cam Vazo Görmek, Vazo Görmek, Vazo İçinde Çiçek Görmek, Vazo Kırılması, Vazo Satın Almak, Vazoya Çiçek Koymak,

Kelimeler: Rüyada Vazo Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: