Rüyada Vatıkan Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vatıkan Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vatıkan Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vatıkan görmek

Rüyada papanin bulundugu Vatikan i görmek, batil islerle ugrasip dini inançlarinizi kaybettiginize, bundan ötürü tövbe ve istigfar ederek, ibadetlerinize siki sikiya sakinmaniza, bu yolda devam ederseniz çevrenizin büyük elestirilerine ugrayip, bu durumunuzun is hayatiniza bile aksederek, sizi çok büyük maddi ve manevi zarara ugratacagina, bu davranisinizdan hemen vazgeçip dogru yola girmenize isarettir.

Bir kimsenin rüyasında Papa'nın oturduğu Vatikan’da olduğunu görmesi; o kimsenin batıl şeylerle uğraşıp dini inançla kaybettiğine, bundan dolayı tevbe istiğfar ederek, ibadetlerine sıkı şekilde sarılması lazım geldiğine, eğer kötü yolda devam ederse etrafının önemli ölçüde eleştirilerine maruz kalacağına bu durumun iş hayatına yansıyarak maddi ve manevî zarara uğrayacağına ve bu davranışından hemen vazgeçip doğru yola girmesi gerektiğine rivayet eder.Rüyada Vatıkan Görmek ile alakalı diğer tabirler: Vatıkan Görmek,

Kelimeler: Rüyada Vatıkan Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: