Rüyada Vapur Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vapur Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vapur Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vapur görmek

Rüyada vapur görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza açıklanır.

Rüyada bir vapur gezisi yaptiginizi görmeniz kisa bir deniz yolculugu sonunda oldukça karli bir ise gireceginize işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada vapur görmek, üzüntü, keder ve pismanliga isarettir. Vapurdan çiktigini gören kimse, ferahliga erisir.

Bir kimse rüyasında vapur görüp kendisini vapurun içinde bulsa, karaya çıkarsa, içinde bulunan sıkıntılardan kurtulur. Vapur hareketsiz durup, kendisini içinde bulan kimse, sıkıntı içinde kalıp, işlerini yürütemez, başarısız olur. Hareketsiz gemiden çıkıp kurtulan kimse, bütün zorluklarından kurtulur. Böyle bir kimse daha önce görevinden alınmış ise, tekrar görevine iade olunur. Böyle bir rüyayı gören kimse, fakirse zengin olur, çocuğu olmuyorsa çocuk sahibi olur.

Rüyada vapur görmek, bir yolculuğa çıkacağınıza açıklanır.

Rüyada vapur gezisi yaptığınızı görmeniz kısa bir deniz yolculuğu sonunda oldukça karlı bir işe gireceğinize rivayet eder. Başka bir tabire göre de rüyada vapur görmek, üzüntü, keder ve pişmanlığa rivayet eder. Rüyada vapurdan indiğini görmek, ferahlığa açıklanır.Rüyada Vapur Görmek ile alakalı diğer tabirler: Vapur Bileti Almak, Vapur Görmek, Vapura Binmek, Vapuru Kaçırmak,

Kelimeler: Rüyada Vapur Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: