Rüyada Vampir Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vampir Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vampir Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vampir Görmek

Rüyada vampir görmek , bir yakınınızn sizi fena halde istismar ettiğine işarettir.

Rüyada vampir görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine açıklanır. Aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek anlamındadır.

Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.

Rüyada görülen vampirin dişlerinin çok keskin olması , maddi sıkıntınızın sizi zorlayacağına işarettir.

Rüyada vampir tarafından kovalandığını gören kişi , kendisine yanlış telkinlerde bulunan bir yakını ile yollarını ayırır.

Rüyada vampirden korkmak ve kaçmak , ödeyemediği taksitler yüzünden bir eşyasını satmaya işarettir.

Rüyada vampir tarafından ısırılmak , ailenizden bir kişinin hataları yüzünden düşülecek maddi sıkıntıya işarettir.

Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada Vampir Tarafından Isırıldığını Görmek


Rüya sahibinin başkasının yaptığı bir hata nedeni ile bunun bedelini kendisinin ödemesi gerekeceğine rivayet eder. Bu da rüya sahibinin hane içinde itirazlara, gürültüye patırtıya ve tartışmalara neden olacağı manasına gelir. Yani rüya sahibi başkasının günahını ödemek zorunda kalacaktır.

Rüyada Vampir Olmak


Rüya sahibinin en yakınlarını üzüp kıracağı hareketlerde bulunacağına ya da sözler söyleyeceğine işaret eder. Oysa ki bu kişiler rüya sahibinin en zor gününde, kimseler yokken yanında olan kişilerdir ve rüya sahibinin az kahrını çekmemişlerdir.

Rüyada Vampir Öldürmek


Rüya sahibinin ailesinde mutluluğa vesile olacak olaylar yaşanmasına rivayet eder. Rüya sahibinin hayatındaki olumlu bir gelişme sayesinde hem kendisi hem de ailesi rahat bir nefes alacak ve rahata kavuşacak anlamındadır.

Rüyada Vampir Saldırısı


Rüya sahibinin hayatında büyük yeri olan bir kişi ile ayrılığa düşmesine işaret eder. Arada çıkan sorun nedeni ile rüya sahibi bu kişinin gerçek amacının aslında iyi olmadığı fark ederek onu hayatından tamamen çıkaracak anlamındadır.Rüyada Vampir Görmek ile alakalı diğer tabirler: Vampir Görmek, Vampir Öldürmek, Vampir Olmak, Vampir Saldırısı,

Kelimeler: Rüyada Vampir Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: