Rüyada Valiz Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Valiz Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Valiz Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada valiz görmek

Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacagınızın isaretidir. eger valiz tasıdıgınızı görurseniz, bu, yasamınızda çok buyuk zorluklar yasayacagını bildirir.Rüyada valiz görmek yoldur. Elinde valiz sokakta yurudugunu gormek uzun bir yolculuga cikacagina, valize bir takim seyler koydugunu görmek, yeni mallara sahip olacagina;carsidan bir valiz satin aldigini görmek, yakinda evlenecegine, elinde veya evinde bos bir valiz gormek, islerinizin bir müddet uzayacagina işaret eder. Valiz veya buyuk bir sandik gormek, valizi ister acin ister acmayin, size bir yolculuk gorunecegini gosterir.

Rüyada Valiz Topladığını Görmek


Rüyada valiz topladığını gören biri aynı yerde uzun süre kalamayan, deyim yerindeyse tebdili mekânda huzur olduğunu düşünen, bu nedenle de sürekli yer değiştiren kimse olarak açıklanır.

Rüyada Valiz Taşımak


Rüyada ağır ve içi dolu bir valiz taşımak dert, sıkıntı ve keder, içi boş dolayısıyla da hafif olan bir bavul taşımaksa zahmet çekilerek gerçekleştirilecek işlere rivayet eder.

Rüyada Valiz Kaybetmek


Rüyada valiz kaybetmek işlerin bir süre sarpa saracağına, bu nedenle rüya sahibinin bir sürü aksiliği göğüslemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Valiz Hazırladığını Görmek


Rüyada valizini hazırladığını gören biri bir yola gitmeye niyetlenecek anlamındadır.

Rüyada Valiz Unutmak

Rüyada valiz unutmak programın aksaması manasına gelir. Rüyasında valiz unuttuğunu gören birinin seyahatini ertelemesi gerekecektir.

Rüyada Çanta Görmek


Rüyada çanta görmek hedefe giden yolun meşakkatli, çetin ve zorlu bir yol olduğunu, bu nedenle de çok çalışmak gerektiğini ifade eder. Bu rüyanın sonu aydınlıktır yani rüya sahibinin hedeflediği iş gerçekleşecek anlamındadır.Rüyada Valiz Görmek ile alakalı diğer tabirler: Valiz Görmek, Valiz Kaybetmek, Valiz Taşımak, Valiz Topladığını Görmek,

Kelimeler: Rüyada Valiz Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: