Rüyada Vakıf Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vakıf Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vakıf Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vakıf görmek ne anlama gelir?

Kişinin iyilik yapacağına rivayet eder.

Bir seyi vakfettigini veya bir vakif kurdugunu görmek, dünyada ve ahirette Allah in (C.C.) makbul kulu olduguna isarettir. Bir rivayete göre, bir seyini vakfettigini gören, dünyadaki bütün islerinin yolunda gitmesini saglar.

Rüyada vakıf görmek, bir malınızı hayır kurumuna vakfettiğinizi görmek, Allah’ın sevgili bir kulu olduğunuza ve her zaman Allah’ın lütfüne nail olacağınıza rivayet eder. Rüyada bir kitap, bir ev veya bir mal vakfettiğini görmek; haram malla iyilik yapmayı istemek ve halka zulüm yapmaya rivayet eder.

üyada Vakıf Görmek istenilen güce, bol şansa, gelire gelecek artışa, neşe dolu günlere, güvenli hayataya, hayali kurulan bir mutluluğa, rızkın verimli olmasına, iyi bir mutluluğa, sorunlardan arınmış olacağına, temiz nimete yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da iyi hali yitirmeye, zulüm görmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, iyi hali kaybetmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan alimler : Bu rüya umudunu yitirdikten sonra hak ettiği başarıya, zorlukları aşarak elde ettiği beceriye, uğraşarak beklediği mülke, zorluklara göğüs gererek elde ettiği büyük güce rivayet eder.

Rüyada bir malınızı hayır kurumuna vakfettiğinizi görmek, Allah'ın sevgili bir kulu olduğunuza ve her zaman Allah'ın lütfüne nail olacağınıza rivayet eder.

Rüyada bir kitap, bir ev veya bir mal vakfettiğini görmek; haram malla iyilik yapmayı istemek ve halka zulüm yapmaktır.

Rüyada Muttali ve vakıf olmak görmek

Kendisi için gizli olan bir meseleye muttali olduğunu görmek gizli bir ilimle, yada büyük bir sanat ile yorumlanır. Şayet rüyayı gören ehli ilimden ise eğer ilim ehli değilse rüyayı görenin işleyecegi hile ve fesadma işarettir. Gizli olan şeye rüyada muttali olduğunu görmek, Allah 'ın sırlarından olan hazine ve maden gibi şeylere muttali olacağına işarettir.

Rüyada vakıf görmek, rüyada bir vakıf kurduğunuz görmek, işlerinizin yolunda gideceğine işarettir.Rüyada Vakıf Görmek ile alakalı diğer tabirler: Vakıf Görmek,

Kelimeler: Rüyada Vakıf Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: