Rüyada Vahşi Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vahşi Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vahşi Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici vahsi hayvan görmek, etrafinin düsmanlarla sarili olduguna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme isarettir. Rüyasinda her hangi bir vahsi hayvana binip istedigi gibi yönettigini görmek, günahtan kurtulacagina isarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düser. Vahsi hayvanlardan birinin evine girdigini gören, seriata uymayan bir kimse ile ahbaplik eder. Eger giren hayvan avlanmis ise, mal ve ganimet ile yorumlanir. Kendisine avlanilmis bir hayvan gönderildigini gören, zahmet çekmeden para kazanir.

Rüyada vahşi hayvan görmek, para kazanacağınıza rivayet eder.

Rüyada vahşi bir hayvan görmek; mal ve kazanca, vahşi hayvanları kafes içinde görmek; düşmanlarınızın size hiçbir şekilde zarar veremeyeceklerine işarettir.

İnsanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine işaret eder.

(Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.)

Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici vahsi hayvan görmek, etrafinin düsmanlarla sarili olduguna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme isarettir. Rüyasinda her hangi bir vahsi hayvana binip istedigi gibi yönettigini görmek, günahtan kurtulacagina isarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düser.Rüyada Vahşi Görmek ile alakalı diğer tabirler: Vahşi Görmek, Vahşi Hayvan Avlamak, Vahşi Hayvan Saldırısına Uğramak,

Kelimeler: Rüyada Vahşi Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: