Rüyada Vahiy Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vahiy Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vahiy Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vahiy Görmek

Rüyada meleklerden biri aracılığıyla kendisine veya bir başkasına vahiy indiğini görmek; hayra, iyi habere ve Allah ın lütfuna işarettir.

Rüyada isimleri bilinen meleklerden birinden vahiy geldiğini görmek; içinizden geçen bir isteğin yerine geleceğine, büyük bir zattan yardım göreceğinize, şansınızın artacağına, işinizin büyüyeceğine ve mevkinizin yükseleceğine işarettir.

Rüyada kendisine melekler tarafından vahiy indiğini gören rüya sahibi Allah’ın mübarek kullarından olduğunu manasına gelmektedir. Rüyada vahiy geldiğini görmek, uzun ve bereketli bir ömre, hayatınız boyunca başarılara imza atacağınıza, istek ve olumlu olan tüm dileklerinizin gerçekleşeceğine, kısmetinizin açık olacağına yorumlanmaktadır.

Bilinen bir melek vasıtasıyle, kendisine vahyolunduğunu gören; şan, şeref, itibar, hayır, ilim, ni'met ve mal sahibi olur. Dini kuvvetlenir.

Rüyada vahiy geldigini görmek, ömrünüzün uzun olduguna, büyük ümitlerle hayata olan bagliliginizla basarilariniz artacagina ve uzun zaman devam edecegine isarettir.Rüyada Vahiy Görmek ile alakalı diğer tabirler: Vahiy Görmek,

Kelimeler: Rüyada Vahiy Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: