Rüyada Vaha Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Vaha Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Vaha Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Vaha görmek

Rüyada vaha görmek, sıkıntılı Günleri artık çok gerilerde bırakıp rahata kavuşacağınızı gösterir.

Rüyada vaha görmek, dertli günlerin sona erdiğine rahata ve bolluğa kavuşacağınıza açıklanır. Çöl ortasında bir vaha, görmek, eski bir arkadaşınızla bir araya geleceğinizi işaret eder.

Çöl ortasında bir vaha, yani sulak bir arazi görmek, eski bir arkadaşınıza kavuşacağınız manasına gelir.

Rüyada vaha görmek, eski bir arkadaşınızla bir araya geleceğinizi rivayet eder. Rüyada çöl ortasında yemyeşil bir alan görmek, dertli, sıkıntılı günlerinizi geride bırakarak yepyeni rahata ve bolluğa ve çok güzel uzun bir hayata başlayacağınıza işaret sayılır.

Vaha nedir: Çöllerdeki sulak ve bitkili yerler. Çölün ortasında su ve yeşilliğin bulunmadığı belli yerlerde hayat fışkıran vahalara tesadüf etmek mümkündür. Su bulunan bu yerlerde bitkiler yetiştiği gibi insanlar da yerleşip barınırlar. Yeraltı sularının bulunduğu, artezyen kuyularının açıldığı, büyük su kaynaklarına yakın ve dağ eteğinde taban suyunun yüze çıktığı yerlerde vahalara rastlanır.

Vaha, çölde ortaya çıkan yer altı veya kaynak suyunun yüzeye yaklaşması ile ortaya çıkan ekim biçim yapılabilecek alana denir, rüyada vaha görmek buna göre yorumlanmıştır. Günümüzde vaha kelimesi yanlış bilinmekte ve yanlış kullanılmaktadır. Çöl ortasında vahaya denk gelmek pek kolay mümkün olan bir durum değildir.

Rüyada çölün orta yerinde bir vaha ( su birikintisi) görmek, bir dostunuzla karşılaşacağınıza ve onla hasret gidereceğinize tabir edilmektedir. Rüyada vaha gören rüya sahibi, üzüntülü ve çok kederli geçen günlerin ardından artık feraha kavuşacağına işarettir. Çölde yürürken sulak bir araziye denk geldiğinizi görmeniz, hayallerinizin çok yakında gerçekleşeceğini göstermektedir.Rüyada Vaha Görmek ile alakalı diğer tabirler: Vaha Görmek,

Kelimeler: Rüyada Vaha Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: