Rüyada Takunya Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Takunya Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Takunya Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Takunya görmek

Yolculuğa, ortağa, evin hanımına, dosta, dadıya, Takunya satın aldığını fakat onunla yürüyemediğini görmek evlenmeye, yürümek ise evlenmeye, Takunya kayışının kopması yolculuğu iptal etmeye, Tek takunya ile yürümek eş ve dosttan ayrılmaya, Takunya takvayya, tövbe etmeye de işaret eder.

Rüyasinda agaçtan yapilmis takunya görmek fakirlige isarettir. Rüyada yeni takunya giydigini görenin hizmetçileri ile arasinda kavga ve ayrilik olur. Takunyasinin yandigini gören hizmetçisinin ölümü ile karsilasir. Ayagina demirden bir takunya giydigini gören hizmetçilerine söz geçirir. Ebu Sait El Vaize göre; agaçtan yapilmis takunya, kötü bir kadinla yorumlanir. Bir takunyasi oldugunu ve giydigini gören, fesat bir kadin veya erkekle evlenir. Eger takunya görüp de ayagina giymez ise, pismanliktir.Rüyada Takunya Görmek ile alakalı diğer tabirler: Altın Takunya Görmek, Beyaz Takunya Görmek, Tahta Takunya Görmek, Takunya Görmek, Takunya Hediye Almak,

Kelimeler: Rüyada Takunya Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: