Rüyada Takı Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Takı Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Takı Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.


Rüyada Takı Görmek

Yeni ve başarılı iş sözleşmesi anlamındadır. Rüyada takı seti görmek, iş hayatında ilerlemedir. Takı töreni görmek, çok anlayışlı ve sevecen bir kişiyle karşılaşacağınız manasına gelir. Bekar biri için evlilik işaretidir. Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır.

Rüyada takı almak; tasarruflu olmak zorunda kalacağınız işarettir. Takı kaybetmek; hiç beklemediğiniz bir fırsat yakalayacağınıza, takı satmak; yapacağınız bir ticarette zarar edeceğinize işarettir.

Rüyada takı bulmak umulmadık bir yerden ele geçecek küçük bir paraya işarettir.

Rüyada Takı Takarken Görmek

Rüyasında bir kişi güzel parlayan ışıldayan bir takı taktığını görürse bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Ancak en genel anlamı ile bu kişinin başarılı bir hayatı olacağına işlerinde sürekli olarak yükseleceğine kısa süre içerisinde önemli mevkiların başına geçeceğine ve adından etrafındaki kişilere sıklıkla bahsettireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Takı Satarken Görmek

Rüyasında takı sattığını gören bir kimse eğer erkekse genel olarak son zamanlarda bayan işleri ile sıklıkla iç içe olacağı manasına gelmektedir. Bu durumda etrafında sürekli olarak bayanların olacağı ifade edilir. Ancak bu rüyayı gören bir kadın ise zor bir zamandan geçeceği ve bunun için kendisini kurtarmak adına en değerli mallarını satacağı söylenir.

Rüyada Beyaz Renkli Takı Görmek

Bir kişi rüyasında parıldayan beyaz renkli bir takı görürse bu rüya o kişi için oldukça olumludır. Bu rüya genel olarak olumlu evlat olarak müjdelenmiştir. Özellikle çocuğu olmayan bir kişi tarafından görülen bu rüya o kişinin yakın zamanda bir evlat sahibi olacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Delikli ve Deliksiz Takı Görmek

Rüyada görülen delikli takı genel olarak dul bir kadının varlığına deliksiz takı ise tam tersi bekar bir genç kızın varlığına rivayet eder. Rüya sahibi bir erkekse ve bekarsa bu takılardan hangisini görürse karşısına böyle bir bayan çıkacağına ve bu bayanın o kişinin kısmeti olduğuna inanılır.

Bir rivayete göre, rüyayi gören kadin ise en kiymetli seylerini satar. Mücevherleri delikli veya deliksiz olarak görmek, kizlara ve dul kadinlara isarettir. Cabirül-Magribiye göre; rüyada beyaz mücevher görmek, evlattir. Cafer-i Sadika göre; rüyada mücevher görmek, sekiz sekilde tabir olunur: Saklanan mal, söhretli bir ilim, taninmis bir evlat, kiymetli esya, güzel ve namuslu bir es, faydali söz, hayir ve bereket, güzel bir is. Eger rüyayi gören kötü bir insan ise mücevher görmesi pismanliga işaret eder. Rüyasinda bir mücevhere kiymet takdir ettigini gören kisi evlenir.Rüyada Takı Görmek ile alakalı diğer tabirler: Beyaz Renkli Takı Görmek, Takı Görmek, Takı Satarken Görmek, Takı Takarken Görmek,

Kelimeler: Rüyada Takı Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: