Rüyada Taka Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Taka Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Taka Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Taka görmek

Rüyada taka görmek, arzularınızın az da olsa gerçekleşeceğini gösterir.Rüyada taka görmek, muradınıza ereceğinize açıklanır.

Rüyada bir Karadeniz takasi görmek, çok cani tez bir kimse oldugunuzdan dolayi hor iste zarar ettiginize; atilganliginiz yüzünden de dostlariniz arasinda istenmeyen bir kimse oldugunuza; aslinda tehlikeyi daima kendi üzerinize çökerek, arkadas ve dostlariniza kanat gerdiginize; fakat arkadaslarinizin bunu takdir etmediklerine yorumlanir.

Rüyada taka görmek, rüyada Karadeniz takası görmek, aceleci tavrınızdan ve programsız çalışmalarınızdan dolayı yaptığınız işlerden zarar ettiğinize açıklanır.

Rüyada taka gören biri girişken tavırları ile etraftaki tehlikeyi kendi üzerine çeker, çevresindekileri korur ancak çevrenizdeki insanlar bunun farkında olmadıkları için bu konuda size yardım çıkmazlar. Rüyada taka gören biri girişkendir ancak çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanan girişimlerde bulunur.

Rüyada Taka Görmek getirili işler yapacağına, manevi yükü olan insandan uzaklaşmaya, paranın kazançlı olmasına, büyük kuvvete, şöhrete ermeye, hünerli bir kişiye, kazancın temiz olmasına, bonkör bir yöneticiye, istenilen bir birlikteliğe, karlı girişimler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Olumsuz anlamda sıkıntıya, kötü bir durumla karşılaşılacağına, korkulanın gerçekleşmesine, iş nedeniyle sıkıntıyarivayet eder.

Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.

Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.

Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.Rüyada Taka Görmek ile alakalı diğer tabirler: Taka Görmek,

Kelimeler: Rüyada Taka Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: