Rüyada Tahta Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Tahta Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Tahta Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Tahta görmek ne anlama geliyor?

olumlu iş, bolluk, bereket olarak açıklanır.

Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese isarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir sey tasidigini gören, kötü bir kisinin hizmetinde bulunur.

Rüyada Tahta Kapı Görmek


Evin hanımı olarak açıklanır. Bu kadın, çocukları ve eşi için saçını süpürge etmiş, hayatını onlara adamış, annelik görevini de hanımlık görevini de her gün hiç üşenmeden aynı heves ve zevkle yerine getiren kişidir. Ayrıca evlatları için yapamayacağı şey yoktur.

Rüyada Tahta Masa Görmek


Çok çalışan memura işaret ederken aynı zamanda olumlu işlerden elde edilecek olan büyük ve helal kazanç olarak da açıklanır. Rüyasında tahta masa gören biri çok çalışmasının karşılığını kuruşu kuruşuna alıyor anlamındadır.

Rüyada Tahta Merdivenden Çıkmak


Rüya sahibinin başarılı işleri sayesinde yaptığı bir işin diğerini, o işinde öbürünü beraberinde getireceğini ve rüya sahibinin yükselerek kalkınacağını işaret eder. Bu kişi mesleğinde bir anda sivrilecek ve herkes kendisine iş yaptırmak isteyecek anlamındadır.

Rüyada Tahta Köprü Görmek


Rüya sahibinin kuşkularına ve şüphelerine işaret ederken aynı zamanda içine sinmediği halde bir işe girişip, huzursuz ve mutsuz olması ile açıklanır. Rüya sahibi genellikle her hayırda bile bir şer arar ve kolay kolay mutlu olmaz.Rüyada Tahta Görmek ile alakalı diğer tabirler: Tahta Görmek,

Kelimeler: Rüyada Tahta Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: