Rüyada Taciz Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Taciz Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Taciz Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Tacize Uğramak

Rüyada tacize uğramak Rüyada tacize uğramak iyiye işarettir. Rüyada tacize uğramak aynı zamanda sizi uyarır. Rüyada tacize uğradıysanız bu sıralar bir dileğiniz gerçekleşebilir. Fakat bunun yanı sıra bazı davranışlarınızı değiştirmelisiniz çünkü çevrenizde kötü karşılanmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada tacize uğrayan kişi ayrıca dünyevi zevklere önem veriyordur ve eşinden başka biri ile de ilişkisi olabilir.

Rüyada taciz edilmek, taciz edildiğini görmek kendi işlerinde talihsiz olacağı manasına gelir. Başkaları ile iş ilişkileri konusunda para kaybetmeyi rivayet eder

Rüyada birini taciz etmek, taciz ettiğini görmek birilerinin size düşmanlık beslediğini, sizisürekli izlediklerini rivayet eder

Rüyada Taciz Edilmek


Rüyada taciz edilmek, rüyayı gören birinin anı yaşadığına, hiçbir şeyi kafasına takmadığına, uzun sürede planlar yapmadığına, hayatın kısalığının farkında ve bilincinde olarak yaşadığına bu nedenle de mümkün olduğunca hayattan keyif almaya çalıştığına rivayet edilir. Bu rüya güzel günlere işaret ettiği gibi bir yandan da rüya sahibi için can sıkıcı olacak bazı olaylar yaşanabileceğine yorulur.

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek


Rüyada tacize uğradığını görmek de taciz edilmekle hemen hemen aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin sakin ve rahat kişiliği ile tanındığı, kaygısız olduğu, sorunları ve sıkıntıları önemsemediği manasına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin yakın zamanda arka arkaya hem neşe hem de mutsuzluk yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Cinsel Tacize Uğramak


Rüyada cinsel tacize uğramak, rüyayı gören birinin hafifleyeceği ve rahatlayacağı olaylar yaşayacağına ya da haberler alacağına rivayet eder. Güzel günlerin yakın zamanda kapıyı çalacağına yorumlanır ve bu rüya hayra işaret eden rüyalar arasında kabul edilir.

Rüyada Tecavüze Uğramak


Rüyada tecavüze uğramak, pek de olumlu değildir. Sıkıntı olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bazı sorunlarla karşılaşacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına ve keyifsiz olacağına işaret eder.

Rüyada Tacize Uğrayan Birini Görmek


Rüyada tacize uğrayan birini görmek, sıkıntıları unutup, eğlenceli günler geçirmeye ve mutlu olmaya rivayet eder.Rüyada Taciz Görmek ile alakalı diğer tabirler: Cinsel Taciz Görmek, Taciz Etmek, Taciz Görmek, Tacize Uğramak, Tacize Uğrayan Birini Görmek,

Kelimeler: Rüyada Taciz Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: