Rüyada Patlıcan Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Patlıcan Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Patlıcan Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Patlıcan Görmek
Verdiği söze sadık kalacağına, dünyalığa gelecek berekete, mutluluğa, sözlerin tutulacağına, iyi günlere, istenilen bir birlikteliğe, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, eli açık bir yöneticiye, kolay kazanılan kazanca, şöhrete ermeye yorulur. Bunlarla birlikte fenalık görmeye, düşmanlığını gizleyen akrabaya, sıkıntılı hayata, sırların açığa çıkmasına yorulur. Kimi yorumcular : Bu rüya ümitsizlikten sonra ulaştığı itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek kazandığı ferahlığa, zorlukla elde ettiği berekete, zorluklarının sonunda istediği haysiyete yorulmaktadır.

Çevrenizde itibarınızın sarsılmasına işarettir. Patlıcan kızartması yemek, acı bir habere işarettir.

Çevrenizde isminizin sarsılmasına açıklanır. Patlıcan kızartması acı bir habere almaya açıklanır.

Rüyada mevsiminde koyu mor patlıcan mevki, yetki ve ündür. Kötü patlıcan ise başarısızlıktır.

Rüya Tabirleri Konusunda Önemli Noktalar

Rüyada Patlıcan


Yaklaşık bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.

Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.

Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.

Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Rüyada Patlıcan Görmek ile alakalı diğer tabirler: Beyaz Patlıcan Görmek, Mor Patlıcan Görmek, Patlıcan Görmek, Patlıcan Kızartması Görmek, Siyah Patlıcan Görmek,

Kelimeler: Rüyada Patlıcan Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: