Rüyada Para Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Para Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Para Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Para görmek

Rüyada para görmek; kisa bir süre icinde elinize bir miktar para gececegine, altin para görmek; hastaliga,sikintiya, gümüs para görmek; sevince,mutluluga yeni dostluklara, birinden para almak; can sikici bir haber almaya, para vermek; birinin canini sikacak bir sözü ona söyleyecaginize, yerde para bulmak; cok önemli olmayan bir hastalik gecirilecegine, para calmak; istemeden bir kimse hakkindaki bazi sirlari ögreneceginize, paranizi caldirmak; herkezden saklamaya özen gösterdiginiz bir isin aciga cikacagina, para basmak; gizli sakli bir tesebbüste bulunulacagina, kendinizi para yirtarken görmek ise; önceden baslamis oldugunuz fakat artik pismanlik duydugunuz bir isten vazgecmeye isarettir. rüyada para bir kac sekilde yorumlanir. gümüs para hayirli haber, sevinc verici sözdür. bakir para hayirli, ugurlu is ve hizmetkardir.

Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe açıklanır.

Gümüş para güzel haber, neşe anlamındadır.

Bakır para güzel, uğurlu bir iştir.

Rüyada para basmak yani kalpazanlık yaptığını görmek gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağınıza.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen para, riya ve mücadele ile beraber söylenen bir sözdür. Bir kimse rüyada gümüs para yuttugunu ve abdest bozarken para i çikardigini görse, o kimse zindik ve Allah (C.C.)’i inkar eden birisidir. Para, alçak söze ve serre isarettir. Bir kimse rüyada Allah (C.C.)’in ismi yazili birtakim paralar görse, Kur’an-i Kerîm yerine sema ayinim ve siir söylemeyi kendisi için daha hos görür.

Rüyada altin yuttugunu, abdest ederken para çikardigini gören müslüman dininden döner. Paraya rastladigini gören kimse için, mesakkat ve usançliktir. Paralar, üzüntü, keder, darlik ve kendisine keder gelecek söze isarettir. bazı zamanlar para, bayagi rizka veya sikintidan sonra rahatliga veya isi az mükafati çok amele isarettir. Rüyada para bir kaç şekilde açıklanır. Gümüş para olumlu haber, sevinç verici sözdür.

Rüyada değerli paraları yaktığınız ve onların alev saçtığını gördüyseniz geçici süre ile çevrenizde itibar kazanacağınıza işarettir. Rüyada birisine borç para verdiğinizi görmek bir yakınınızın kalbini kırdığınız, birisinden borç para almanız ise hayal kırıklığına uğrayacağınız manasına gelir. Rüyada tomar tomar para saymak hakkınızda dedikodu yapıldığına, paraları sayarken bir türlü kafanız karışıyor ise başladığınız bir işten vazgeçeceğini manasına gelir.Rüyada Para Görmek ile alakalı diğer tabirler: Para Bulduğunu Görmek, Para Görmek, Para Görmek Tabiri,

Kelimeler: Rüyada Para Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: