Rüyada Palamut Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Palamut Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Palamut Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Palamut görmek

Meşe palamudu görmek kaba yaratılışlı bir kimseden mal elde etmeye, Palamut bazı zamanlar üzüntü ve kedere, Meşenin palamudunu topladığını görmek varlığından sıkıntı duyulacak mal biriktirmeye işaret eder. ( Ayrıca Bakınız; Meşe Ağacı,Balık.)

Genç bir erkek Rüyasında meşe veya palamut topladığını görürse sonu, şüpheli olan bir işte başarıya; tecrübeli bir yaşta ise az ücretli bir işi kabul edeceğine; genç bir kadın için çok iyi bir şansa; daha büyük yaştakiler için yapacağı bir işteki başarısından, başkalarının da istifade edeceğini haber verir.

Rüyada palamut baligi yemek, evinin bereketine yorumlanir. Palamut baligi bir fakiri doyurmaniza, yardim imkanlarinizi etrafinizdakiler için kullanmaya, baskalarinin rizkina yardimci olmaniza isarettir. Rüyada bir palamut baligi satin aldiginizi görmek kismete işaret eder. Rüyada bir balik lokantasinda palamut yediginizi görmek, beklemediginiz bir yerden büyük bir kismete kavusacaginiza isarettir.

Rüyanızda meşe palamudu gördüyseniz eğer, kaba bir insandan mal edinmeye, palamut bazı durumlarda keder ve üzüntüye. Meşe palamudu toplamak ise, varlıklı birinin sıkıntı duyacağı bir birikim yapmaya açıklanır.

Genç bir erkek rüyasında meşe veya palamut görürse sonu belli olmayan bir işte başarılı olcağına açıklanır. Yaşı ilerlemiş kimselerin az bir maaşla iş kabul edeceğine, genç bir bayan için şansa, olgun bir bayanın işinde yapacağı başarılı bir işten başka kişilerinde istifade edeceğine açıklanır.Rüyada Palamut Görmek ile alakalı diğer tabirler: Meşe Palamudu Görmek, Meşe Palamudu Toplamak, Palamut Görmek, Palamut Toplamak,

Kelimeler: Rüyada Palamut Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: