Rüyada Öd Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Öd" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Öd anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Öd görmek

Rüyada bir adamin ödünü disiyle kestigini ve o adamin da öldügünü gören kimse, o adama fazla kin besler, ödünden kan çiktigini ve onu içtigim gören kimse, cahil ve serli oldugundan dolayi o adamin malini kendisi için helal görür. Rüyada öd görmek, kizginliga, lezzete, gülmeye ve kullanilan aletlere işaret eder. öd insanin sirdasidir.

Rüyada öd görmek, öd, bir şeye canı sıkılmaya, öfkelenmeye, haz ve gülmeye rivayet eder. Rüyada öd görmek, insanın sırdaşı olan kimseye rivayet eder. Rüyada başkasının ödünü dişleyerek onu öldürdüğünü görmek, o kimseye aşırı kin beslemeye rivayet eder. Rüyada o kişinin ödünden çıkan kanı içtiğini görmek, cehalet ve öfkesinden dolayı o kişinin malını kendisi için helâl saymaya rivayet eder.

Rüyada korkudan ödü patlamak, görenin müjdeli bir haber alacağına rivayet eder.Rüyada Öd ile alakalı diğer tabirler: Öd,

Kelimeler: Rüyada Öd yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: