Rüyada Öç Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Öç Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Öç Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Öç almak ne anlama geliyor?

Birinden öç almak hırsı ile yanıp tutuşmak kendi kendini yiyip bitirmeye, Birinden inkitam aldıĞını görmek arzu ettiĞi meşru bir işin gerçekleşmesine, Birinin kendinden intikam aldığını görmek bir hatadan dolayı bağışlanmaya, Üntikam ve öc alma duygusu hamlığa, kabalığa ve eksikliğe işaret eder.

Rüyada bir kimseden intikam almak için, ona bir iftirada bulunmak veya onun yoluna çikarak saldir mak, küfürle ve Hak yolundan uzaklasmakla yorumlanir. Rüyada bir kimse için intikam hissi besledigini görmek, rüya sahibi hakkinda kötü düsünceler besleyen kimselerin varligina işaret eder. Rüyada size düsmanca davranan bir kimseye karsi kalbinizde iyi duygular beslemek, Cenabi Hakkin (C.C.) dua kapisinin sizin için daima açik olduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada intikam almak, bir dostun ölüm haberini almaya isaret eder.

Rüyada bir yakınınızda öc almak, hırsı ile yanıp tutuşmak kendi kendini yiyip bitirmeye rivayet eder.

Öc almak sözlük anlamı: Yapılan bir kötülüğün acısını kötülük yaparak çıkarmak, intikam almak.

Görmüş olduğunuz rüyalar gün içerisinde hayatış olduğunuz olaylardan ve gördüğünüz nesne ve kişilerden çok etkilenmektedir. Rüyalarınızda bizi en çok etkisinde bırakan ama bilinçli olarak fark etmediğimiz yani bilinç altımızı etkilemiş olan şeyler su yüzüne çıkar.

Rüyanızda düşmanınızda veya size hainlik yapan birinden öcünüzü ya da intikam aldığınızı görmek, çok sevdiğiniz bir kimsenin ölüm haberini alacağınıza delildir. Rüyada intikam almak, dostlukların bozulmasına, rakiplerin artmasına açıklanır. İntikam aldığını gören, hata yapar ve bu hatalar ona fayda sağlamaz çıkmaza götürür. Bazı tabirciler rüyada intikam almayı şöyle yorumlamışlardır. Durumunuzun bozulacağına, geçim derdina gireceğinize, hastalığı olan için dine geri dönmeye, olmayan için rüyada öç almak, sözünde durmamaya yorumlanır. Rüyada sizden intikam alındığını görmek, doğru yoldan sapmaya, iftirada bulunmaya, size düşmanca davranan birine iyi hisler beslemeye açıklanır.Rüyada Öç Görmek ile alakalı diğer tabirler: Öç Görmek,

Kelimeler: Rüyada Öç Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: