Rüyada Nur Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Nur Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Nur Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Nur görmek

Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuğyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, olumlu evlada, Kur an a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalı ilme, bedeninin herhangi bir yyerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa; Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten sonra yoksulluğa, itibar görmeden sonra horlanmaya, hidayetten sonra sapıklığa ya da kör olmaya işaret eder.

Rüyada Nur Yüzlü Kadın Görmek


Allah tarafından nasip edilecek olumlu ve kısmetli işlere, evliliğe, vatana millete güzel ve olumlu evlatlar yetiştirmeye rivayet ederken diğer yandan da kısa zaman içinde gelecek olan müjdeli haberlere yorulur.

Rüyada Nur İnmesi


Rüyada nur indiğini gören birinin ruhu ve yolu aydınlanır. Rüya sahibi bilge ve alim olmuş kişilerden feyz alacak, yüzünü hem ilim ve irfana hem de Kabe’ye dönecek inancını saptırmadan ve nefsine yenik düşmeden layığı ile hayata şerefine nail olacak anlamındadır.

Rüyada Nur Yağması


Rüyada nur yağması, bereket ve bolluk manasına gelir. Rüya sahibinin verimli işler yapmasına yani küçük girişimlerinden büyük fayda sağlamasına, mutluluğa ve huzura kavuşmasına rivayet eder. Bu kişi melanetlerden de korunur diye açıklanır.

Rüyada Nur Yüzlü Dede Görmek


Müjde verecek olumlu bir kimseyle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin belki de hayatında daha önce hiç duymadığı kadar sürpriz olacak bir haberi getirecek olan kimsenin varlığına yorumlanır.

Rüyada Nur Dağına Çıkmak


Rüyada nur dağına çıktığını gören birinin geri kalan hayatından yana sırtının artık bir daha asla yere gelmeyecek kadar şanslı olacağı manasına gelir. Kişi, en zor gibi görünen işlerin ve sorunların üstesinden gelecek kadar başarılı olacaktır.Rüyada Nur Görmek ile alakalı diğer tabirler: Nur Görmek, Nur İnmesi, Nur Yağması, Nur Yüzlü Kadın Görmek,

Kelimeler: Rüyada Nur Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: