Rüyada Nohut Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Nohut Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Nohut Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Nohut görmek

Güçlükle elde edilen mala, zorluk ve çetinliğe işaret eder.

Rüyada nohut görmek, bugünlerde iyi bir iş haberi alacağınıza işarettir.

Rüyada nohut görmek, yakınlarda güzel bir haber alacağınıza açıklanır. Rüyada nohut zorlukla kazanılan paradır. Rüyada bir yerden nohut aldığını görmek parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalır. Nohut yediğini görmek para kazanmak anlamındadır.

Güçlükle kazanılacak paradır. Pek hayır gelmeyecek kısmettir.

Kuru nohut çiğ veya pişmiş aynı suretde tabir olunur. Üzüntü, vesvese, zihin karışıklığı v.b.ne rivayet eder. Nohutun yanında başka bir şey varsa bu manalar daha hafiftir.
Ebu Said'ül Vaaz şöyle diyor: Rüyada leblebi gibi kavrulmuş nohut görmek, münasip olmayan zaman ve mekanda buseye işaret eder. Hikaye olunur ki bir şahıs Ibn-i Sirin'e rüyasında kavrulmuş nohut yediğini söyler. Ibn-i Sirin rüya sahibine oruçlu iken zevcesini öpüp öpmediğini sorar. Evet cevabını alınca "işte rüyanın tabiri budur" der.

Rüyada nohut yemek, meşakkat, üzüntü güçlükle elde edilen mala, zorluk ve çetinliğe yorumlanır.

Rüyada Nohut Yemeği Görmek


Rüya sahibi için alacağı toplu iş ya da toplu kazanç manasına gelir. Rüya sahibi büyük ve kendisine faydası olacak, hayır göreceği bir iş teklifi alacak anlamındadır.

Rüyada Nohut Pişirmek


Rüya sahibinin bir işle kafasının fena şekilde meşgul ve karışık olduğu ile yorumlanır. Rüyasında nohut pişirdiğini gören biri, yeni bir iş kovalıyor ve kafasında onun planlarını yapıyordur.

Rüyada Nohut Tarlası Görmek


Rüya sahibinin eline geçecek olan birden fazla kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi bu fırsatları doğru ve akılcıl bir şekilde değerlendirirse, iyi bir kazanç elde edebilir hatta kendi işini kurarak bundan sonrası için işinin patronu olarak para kazanabilir.

Rüyada Nohut Ektiğini Görmek

Rüya sahibi için sıkıntı ve zahmet manasına gelir. Rüya sahibinin çok istediği bir şeye sahip olabilmesi için gecesini gündüzüne katarak, büyük bir özveri ile çalışması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi bir süre eziyet ve zorluk çekecek ama sonunda istediği şeye kavuşacaktır.

Rüyada Mercimek Görmek


Rızık ve bol kazanç manasına gelirken aynı zamanda olumlu haberler almaya ve mutluluğa rivayet eder. Rüyada mercimek görmek uzun bir ömre ve sağlıklı olmaya da yorumlanır.

Rüyada Mercimek Yemek


Güvende olmaya ve şüphelerden kurtulmaya yorulur.Rüyada Nohut Görmek ile alakalı diğer tabirler: Nohut Ektiğini Görmek, Nohut Görmek, Nohut Pişirmek, Nohut Yemeği Görmek,

Kelimeler: Rüyada Nohut Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: