Rüyada Nişanlanmak Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Nişanlanmak Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Nişanlanmak Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Nişanlanmak Görmek

Rüyada nişanlandığını görmek işlerinde başanlı olmaya, düzenli bir hayata, umulmadık bir yerden gelecek yardıma rivayet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek


Rüyada nişan yüzüğü görmek hayırlara rivayet eder. Rüyada nişan yüzüğü gören kişi evlenir, evliyse bir evladı olur ve mal mülk edinir. Fakat nişan yüzüğü bir yandan da bekar olan kişinin daha bir süre bekar kalacağına rivayet eder. Eğer kişi rüyasında yüzüğü parmağına takıyorsa ve o kişi bekarsa daha uzun süre evlenemeyecektir. Rüyada nişan yüzüğü satın almak da aynı anlama gelmektedir. Eğer yüzük takan ya da satın alan kişi bekar değil de evliyse o zaman bu onun eşiyle bazı problemler yaşayacağına rivayet eder. Evli bir kadının rüyasında bekar birine yüzük vermesi eşiyle problemlerinin uzayacağına, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına rivayet eder.

Rüyada Nişan Törenine Gitmek


Bir kimsenin rüyasında bir nişan törenine gitmesi olumlu işlere işaret eder. Nişan törenine giden kişi yeni kişilerle tanışacak ve yeni şeyler görecek, öğrenecektir. Rüyasında kendi nişanlanan kişi beklediği bir fırsatı yakalama ihtiyacı elde edecektir. Rüya tabirlerine göre rüyada iki kişinin nişanlandığını görmek mutluluğa ve huzura işarettir.

Rüyada Tanımadık Biriyle Nişanlanmak


Rüyada tanıdık olmayan biriyle nişanlanmak güzel ve iyi haberlere rivayet eder. Rüyasında tanımadığı bir kişiyle nişanlandığını gören kişi yakında güzel ve sevindirici haberler alarak mutlu olacaktır.

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak


Rüyada tanıdık biriyle nişanlandığını görmek, tanımadık biriyle nişanlanmanın tam aksine pek de iyi olmayan haberlere rivayet eder. Bu rüya kişinin yaşayacağı bir üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder. Rüyasında tanımadığı bir kişiyle nişanlanan rüya sahibi kendini tehlikeli ya da zor bir durumun içinde bulabilir. Buna karşın kişinin birbirini tanımayan iki kişinin nişanlandığını görmesi güzel haberlere ve o kişinin mutluluğuna, huzuruna rivayet eder.

Rüyada Madalya Nişanı Görmek


Rüyada nişan olarak madalya benzeri şeyler görülmesi ya da takılması kariyere, yüksek mevkia ve saygınlığa rivayet eder. Bir hayvan ya da her hangi bir şey üzerinde görülecek olan nişan o şeyde köklü bir değişim meydana geleceğine rivayet eder. Vücudunda bir nişan görmek nişanın görüldüğü yerde bir ayıbın meydana geleceğine eğer vücudun görünmeyen yerinde bir nişan görülürse de güzel şekilde anılıp, takdir edilmeye layık görülecek şeyler yapmaya rivayet eder.

Rüyada Nişanlanmanın Psikolojide Anlamı


Gönül işleriyle haşır neşir olan ve hali hazırda sevgilisiyle dünya evine girmek isteyen kişilerin rüyalarında nişanlandıklarını görmeleri gayet normaldir. Çünkü bilinçaltında sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir evlilik ve çocuk sahibi olma hayalleri vardır. Rüyalarında sık sık nişanlandıklarını gören birilerin muhtemelen planları hep bu yöndedir. Bu da bilinçaltının bu konuyla çok meşgul olduğunu gösterir.Rüyada Nişanlanmak Görmek ile alakalı diğer tabirler: Madalya Nişanı Görmek, Nişan Törenine Gitmek, Nişanlanmak Görmek, Tanıdık Biriyle Nişanlanmak,

Kelimeler: Rüyada Nişanlanmak Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: