Rüyada Nişan Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Nişan Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Nişan Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

rüyada Nişan görmek

madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak mevki ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, işaretĞi farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek görünen yerde ise bir ayıbın ortaya çıkmasına, elbise altına geliyorsa hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya; Biriyle nişanlardığını görmek düzenli hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye, Nişan merasimi sevinç ve sürura, refah ve mutluluğa işaret eder. (Ayrıca Bakınız; Dağlamak.)

Rüyasında nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek ve yeni kimselerle tanışacaktır.

Rüyada Nişanlanmak


Rüyada nişanlandığını görmek de aynı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer tanıdığınız biriyle nişanlandığınızı gördüyseniz, yakın zamanda gelecek kötü habere, üzüntü ve kedere rivayet eder.

Rüyada çocuğunuzun nişanlandığını görmek, uzunca zamandır beklediğiniz fırsatın artık karşınıza çıkmasının an meselesi olduğu şeklinde açıklanır. Rüyada tanımadığınız iki insan nişanlanıyorsa, gerçek hayatta sizi mutlu ve sakin bir dönemin beklediğine rivayet eder.
Rüyada Nişan Bozmak, Nişan Atmak

Rüyada nişan bozmak ya da nişan atmak, esnaf veya tüccarsanız işlerinizde bozulma olacağına, memur ya da özel sektörde personelseniz görevden alınmaya ya da mevki kaybetmeye işaret eder.

Rüyada Nişan Töreni Görmek


Rüyada nişan töreni görmek yenilikle açıklanır. Yeni bir işe, bekârsanız yeni bir eşe, evliyseniz yeni ve daha güzel bir hayata, yeni arkadaşlık ve dostluklara işaret eder.

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak


Rüyada nişan hazırlığı yaptığını gören kimsenin, hayatının daha güzel olacağına, dert, keder, üzüntü ve zorluklarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada madalya gibi nişan görmek, mevkia, mevkiye, saygınlık ve itibara rivayet eder, iş hayatınızda maddi yönden olumlu gelişmeler olacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek


Rüyada nişan elbisesi giydiğini gören kadının, sevinçli, güzel ve neşe veren haberlerle karşılaşacağı, gerçek hayattaki sevgilinizi, nişanlınızı ya da kocanızı doğru yola emin adımlar atmasındaki kararlarda payınızın bulunacağı şeklinde açıklanır. İçinde bulunduğunuz durumdan hem maddi, hem de manevi olarak daha iyi bir duruma, çok daha iyi konuma geleceğinize işaret eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek


Rüyada nişan yüzüğü görmek ya da takmak, evliliğe, evliyseniz çocuk veya çocuklara, mal mülk sahibi olmaya rivayet eder.

Rüyada nişanlandığını görmek; bekâr için eğleneceği ve hoşlanacağı bir olayla karşılaşmasına, evli için işinde yapacağı bir hata yüzünden müşkül bir duruma düşmesine ye bundan da pişmanlık duymasına işarettir.Rüyada Nişan Görmek ile alakalı diğer tabirler: Nişan Görmek,

Kelimeler: Rüyada Nişan Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: