Rüyada Nar Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Nar Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Nar Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Nar görmek

kisin soguk Havada nar Rüyasi hayirlidir. kirmizi nar, bolluk, zenginlik olarak alinir. genc kiz rüyasinda eksi nar yerse asik olacaktir, fakat sevecegi pekte hayirli biri cikmayacaktir. nar ayikladigini gören kimse bol para kazanir. rüyada nar görmek; uzun süredir görmediginiz bir arkadasinizla kucaklasacaginiza, eksi nar yemek, haram kazanc pesinde kosacaginiza, cesaretinizin kirilacagina, ice dönük bir insan olacaginiza, olmus narlari topladiginizi görmek; zengin birinden mal sahibi olacaginiza mevsiminde nar yemek; birisi ile yaptiginiz kavgada kaba kuvvete maruz kalacaginiza isarettir.

Bir kimsenin rüyasında vaktinde nar görmesi; o kimsenin çalışması nispetinde mal ve kazanç elde edeceğine rivayet eder. Mevsimi dışında nar görülmesi iyi değildir. Bir kimsenin rüyasında tatlı nar görmesi; o kimsenin zengin birisi ile evleneceğine, kişinin rüyasında ekşi nar görmesi; o kimsenin bir kedere maruz kalacağına açıklanır. Bir kimsenin rüyasında vakitli veya vakitsiz ağaçtan nar topladığını görmesi hayra yorumlanmaz.

Kışın nar rüyası görmek olumludır. Kırmızı nar zenginlik olarak açıklanır. Genç kız rüyada ekşi nar yerse pekte olumlu olmayan birisine aşık olacaktır. Nar ayıkladığını görmek çok para kazanmak anlamındadır. Olmuş narları toplamak, zenginliğe, hamlarını toplamak hastalık, üzüntüye açıklanır.

Kırmızı nar, bolluk, zenginlik olarak açıklanır. Genç kız için ise evliliktir.

Kışın nar rüyası görmek olumludır. Kırmızı nar zenginlik olarak açıklanır.

bazı zamanlar nar, bal ansının kovanına ve balmumuna işarettir. Eğer narın tanesi beyaz olursa, gümüşe, kırmızı otursa altına işarettir. Nar, hanım ile tabir edildiği zaman o hanım güzeldir. Eğer nar bütün ve sağlam olursa, o kadın bekârdır. Eğer nar kırık olursa o kadın duldur. Kötü kokulu nar, iffetsiz bir kadındır.

Bir kimsenin rüyasında tatlı nar görmesi; o kimsenin zengin birisi ile evleneceğine, kişinin rüyasında ekşi nar görmesi; o kimsenin bir kedere maruz kalacağına açıklanır. Bir kimsenin rüyasında vakitli veya vakitsiz ağaçtan nar topladığını görmesi hayra yorumlanmaz. Ebu Saîd el-Vâiz'in yorumuna göre: Bir kadının rüyasında nar görmesi; o kadının mücevherat alacağına, bir erkeğin rüyasında nar görmesi; o erkeğin bir evladı olacağına, bir devlet memurunun rüyasında nar görmesi; o memurun terfi edeceğine, bir subayın rüyasında nar görmesi; o subayın verdiği emirlerin tutulacağına, bir köylünün rüyasında nar görmesi; o köylünün bereketli mahsûl alacağına, bir tüccarın rüyasında nar görmesi; o tüccarın fazla kazanacağına, bir toplumun rüyalarında nar görmeleri; o toplumun iyi bir şekilde idare edileceklerine rivayet ederRüyada Nar Görmek ile alakalı diğer tabirler: Nar Ağacı Görmek, Nar Toplamak, Nar Görmek, Nar Suyu İçmek, Nar Yemek,

Kelimeler: Rüyada Nar Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: