Rüyada Nabız Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Nabız Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Nabız Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Nabız görmek

Nabız atışlarının düzenli olduğunu görmek sıhhate, yükseldiğini yahut düştüğünü görmek stres ve heyecana, aşırı yemeye; uykuda ve gıda almakta düzensizliğe; Nabız evhama, kendini dinlemeye ve şeytanın nesveselerine işaret eder.

Rüyada nabız attığının görülmesi, hayat ve Sağlık haberlerinin alınacağına işarettir.

Bir başka tabire göre de bir kimsenin rüyasında nabzının attığını işitmesi; o kimsenin bir genç kıza (bir delikanlıya) âşık olacağına, fakat ondan karşılık göremeyeceğine, kişinin rüyasında nabzının şiddetli bir şekilde attığı görmesi; o kimsenin çok yakında büyük ıstıraplarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada nabzının attığını gören biri sağlığı ile ilgili bir haber alacaktır. Bu haberin olumlu ve olumsuz olması gördüğünüz rüyaya bağlı olarak değişebilmektedir.

Aynı zamanda kötü huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, , korktuğu şeyden emin olmaya, sağlığın kötüleşeceğine işaret eder.Rüyada Nabız Görmek ile alakalı diğer tabirler: Nabız Görmek,

Kelimeler: Rüyada Nabız Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: