Rüyada Mavi Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Mavi Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Mavi Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Mavi görmek

Bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde bol para kazanacaksınız.

Mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakati ifade eder.

Rüyada mavi renk görmek , Aile hayatında içinde güzel Günler geçireceğinize açıklanır. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sevdiğinize sadık olacağınıza işarettir.

Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız.

Huzur, rahat, sevinç, neşetur. olumlu ve uğurlu bir renktir.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır.

Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.Rüyada Mavi Görmek ile alakalı diğer tabirler: Mavi Deniz Görmek, Mavi Elbise Giymek, Mavi Görmek, Mavi Göz Görmek, Mavi Taşlı Yüzük Görmek,

Kelimeler: Rüyada Mavi Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: