Rüyada Lavabo Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Lavabo Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Lavabo Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Lavabo görmek ne anlama gelir?

Bilinen lavabo süfli kadına, bilinmeyeni ise zina yapan kadına, Tıkanmış lavabo idrar yapmakta zorluk çekmeye işaret eder.

Temiz, güzel lavabo başarı ve yükselmedir. Pis lavabo da başarısızlıktır.

Rüyada Lavabo Temizlemek


Rüyasında lavabo temizlediğini gören biri, geçmiş hesaplarını bir yana bırakacak ve geleceğe bakacak anlamındadır. Rüya sahibinin içindeki kinden ve kötü niyetlerden arınacağı ve huzur bulacağı yorumu yapılır.

Rüyada Lavabo Tıkanması

Rüyada lavabo tıkanması, rüya sahibine zahmet verecek ve eziyet çekmesine neden olacak bir sağlık sorununun yaşanacağı manasına gelir. Bu sağlık sorunu nedeni ile kişi zorluklar yaşayabilir ve bu durum uzun süre devam edebilir.

Rüyada Lavaboya Tükürmek


Rüyada tükürmek nereye olursa olsun genel anlamı ile her zaman kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibinin elinin darlıktan kurtulacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına rivayet eder. Bolluk, bereket ve zenginlik manasına gelir.

Rüyada Lavaboya Gitmek


Rüyada lavaboya gittiğini göre kişi, yatırım yapmak ve ileride üzerinden kar elde etmek için bir toprak ya da arazi alacak anlamındadır. Rüya sahibi geleceğe yönelik olarak maddi değerinin artacağını düşündüğü bir yere para yatıracaktır diye açıklanır.

Rüyada Lavaboya Sümkürmek


Rüyasında lavaboya sümkürdüğünü gören kişi, kendisine büyük ders olacak bir hataya düşecek, bundan sonrası için uslanacak ve yaşadığını kulağına küpe edecektir.

Rüyada Kirli Lavabo Görmek


Rüyada kirli bir lavabo görmek, bahtsızlık ve bahtsızlık manasına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, işlerinin aksayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste yaşanacağına işaret eder.Rüyada Lavabo Görmek ile alakalı diğer tabirler: Kirli Lavabo Görmek, Lavabo Görmek, Lavabo Temizlemek, Lavabo Tıkanması, Lavaboya Gitmek, Lavaboya Sümkürmek, Lavaboya Tükürmek,

Kelimeler: Rüyada Lavabo Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: