Rüyada Kaburga Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Kaburga Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Kaburga Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Kaburga görmek

Rüyada kaburga kemiklerinin büyüyerek üzerindeki etlerinin kalinlastigini görmek, rizk ve berekete; hasta ise iyilesecegine isarettir. Rüyada kaburga kemiklerinin olmadigini görmek, ev halkindan birisinin vefat edecegine delildir. Rüyada kaburga kemiklerinden birini yedigini görmek evin den bir kimsenin gidecegine veya bahçesinden bir kaç agacin kesilecegine, yahut üzerindeki elbiselerinden birisinin yirtilip yok ola cagina işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kaburga kemikleri, kadinlardir. Kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen seyin tabiri o seyin kadinlarda meydana gelmesidir.

Rüyada kaburga kemikleri görmek, kadınlara işaret eder.

Kaburga kemikleri çadır, direkleri, örtülere veya ev ve onun müştemilatı yahut gemi ve onun kaburgaları gibi karnın ihtiva ettiği şeyleri korumaktadır.

Kaburga kemikleri gizli işlere, dokumacılık için gerekli aletlere açıklanır.

Rüyanızda kaburga kemikleri kadın manasını taşımaktadır. Kaburganızda bir şey çıktığını görmek, rüya sahibi kadın ise, kaburgasında meydana gelecek bir rahatsızlığa, erkek ise eşinin ya da yakını olan bir kadının kaburgasındaki hastalığa rivayet eder.Rüyada Kaburga Görmek ile alakalı diğer tabirler: Kaburga Dolması Görmek, Kaburga Eti Yemek, Kaburga Görmek, Kaburga Kemiğinin Kırılması, Kaburga Yemeği Görmek,

Kelimeler: Rüyada Kaburga Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: