Rüyada Kabir Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Kabir Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Kabir Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Kabir Görmek

Kabir yaptığını görmek ev tamiratı yapmaya, Kabri sadece görmek hapse yahut inzivaya çekilmeye, Canlı olarak kabre girmek, bir ölünün veresesinden ev satın almaya, Bekarın kabir kazması bir kadını hileyle nikahlamaya, Ölünün defnedildiği kabrin tam üzeriinde ayakta durduğunu görmek büyük bir günah işlemeye, Bilinmeyen ve etrafı açık bir alana kazılan kabir kişinin ahiret evine, bunun içine girmiş ise ecelinin yaklaşmasına, Kabri satın aldığını fakat içine girmediğini görmek evlenmeye.

Rüyada bir kabir üzerinde ayakta durdugunu gören kimse büyük bir günah isler. Bir kimsenin rüyada duvar olmayan bir yerde kazdigi kabir, ahiret evidir. Eger kazdigi o eve girerse o kimsenin ecelinin yakin olmasina isarettir. Eger o kabire girmezse, bu rüyanin sahibine bir zarari yoktur.

Bir ölünün veresesinden ev satın almaya, Bekarın kabir kazması bir kadını hileyle nikahlamaya, Ölünün defnedildiği kabrin tam üzeriinde ayakta durduğunu görmek büyük bir günah işlemeye, Bilinmeyen ve etrafı açık bir alana kazılan kabir kişinin ahiret evine, bunun içine girmiş ise ecelinin yaklaşmasına, Kabri satın aldığını fakat içine girmediğini görmek evlenmeye, Bir kabrin bir yere gittiğini görmek, o mezarın vereselerinden birinin orada ev alarak yerleşmesine, Dikilmiş bir kefenle kabre defnedilmek evlenmeye, Dam üstünde, çatı vs.

Rüyada kabre girdiğini görmek, bir ölünün veresesi tarafından satılan bir evi satın alacağına rivayet eder.Rüyada Kabir Görmek ile alakalı diğer tabirler: Kabir Görmek, Kabirde Toprak Kazdığını Görmek, Kabirde Yattığını Görmek,

Kelimeler: Rüyada Kabir Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: