Rüyada İncir Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "İncir Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. İncir Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

rüyada İncir görmek

Rüyada incir daima kismettir. Üstü yesil veya siyahimsi olgun incir yiyen kimse umdugundan cok daha büyük kismet alir. fakat incirler kurtluysa bu kismet, dedikoduya ve kiskancliga sebep olacaktir.

rüyada incir, mala, inciri alan kimse icin ucuzluga ve cok nimete isaret eder. rüyada incir, mala, inciri alan kimse icin ucuzluga ve cok nimete isaret eder. incir agaci. islam düsmanlannin iltica ettigi zengin cok menfaatli bir kimseye isaret eder. incir yedigini gören kimsenin nesli cok olur. bazi tabirciler incir, sahibinin, zahmetsiz ve mesakkatsiz erisecegi ucuzluk ve bolluga isaret eder.

İncir yemek; mevsiminde iyiye, mevsimi dışında kötüye işarettir.

İncir toplamak veya başkasının size incir verdiğini görmek; sonradan pişman olacağınız bir iş yapacağınıza ve sıkıntı çekeceğinize işarettir.

» Kirmanî: Sarı incir yemek; hastalığa...

Siyah incir; üzüntü ve sıkıntıya...

Mevsiminde yeşil ve lezzetli incir yemek; hayra yorulur.

» Çağdaş Ulema: Taze incir görmek veya yemek; insanlarla daha iyi ilişkiler kuracağınıza…

Kuru incir görmek; malınızın azalacağına…

İncir toplamak; herhangi bir hedefinize ulaşacağınıza…

Birinin size incir ikram ettiğini görmek; samimi bir ilişki kuracağınıza…

İncir yaprağı görmek; onurlu ve dindar biri olacağınıza…

Herhangi bir maddeyle incir yaprağı yapmak; sizinle alay edileceğine…

İncir ağacı görmek; dürtülerinizi kontrol edeceğinize işarettir.

Rüyada incir görmek hayir ile tabir olunur. Eger sari ise hastalik isaretidir. Siyah ise pismanliktir. Yesil ise hayir-dir. Mevsiminde incir yedigini görmek rüya sahibi için hayra ala-mettir. Kirmani'ye göre ; Rüyada incir görmek, üç sekilde tabir olu-nur: Eger sari ise hastalik ve marazdir; siyah ise gam ve nedamet-tir; yesil ise borçtur. Bir rivayete göre, mevsiminde tatli incir yedigini görmek, rüya sahibi için muzir degildir. Ebu Said El-Vaiz'e göre ; Rüyada incir yemek, neslin çokluguna, bir rivayete göre de rizka işaret eder. Incirden az bir sey ye-mek, hilesiz ve kedersiz rizktir. Rüya tabircilerinin çogu, incir rüyasinin iyi oldugunda ittifak etmislerdir. Bazi tabirciler ise iyi olmadigini, çünkü incirin hüzne işaret eyledigini söylemislerdir. Bir kimsenin rüyasinda incir alarak yemesi, maldan para kazanacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada incir, mala, inciri alan kimse için ucuzluga ve çok nimete isaret eder.

Rüyada İncir Yemek


Rüyada incir yemek soyun devamına nesillerin ve evlatların çokluğuna işaret eder. Aynı zamanda berekettir. Mevsiminde yenen incir, rüya sahibi için olumlu olaylara ve olumlu olacak işlere işaret eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek


Rüyada kuru incir görmek çok olumludır. Rüyasında kuru incir gören birinin mal varlığı artar ve zengin olur. Kazancı artar evindeki rızkı çoğalır, işleri açılır ve müşterileri artar.

Rüyada Tatlı İncir Görmek


Rüyada olgun, tatlı ve güzel incir görmek zenginliğin git gide artacağına ve çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Sarı İncir Görmek


Rüyada sarı incir görmek, soluk ve sarı benizli birine rivayet eder. Sarı incir görmek iyi değildir, sağlık sorunlarının baş göstereceğine ve rüya sahibinin sağlığının bozulacağına işaret eder.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek, kişinin çektiği vicdan azabına rivayet eder. Rüyasında siyah incir gören biri, yaptığı bir iş sonrasında çok pişman olup vicdan azabı çekecek anlamındadır.Rüyada İncir Görmek ile alakalı diğer tabirler: İncir Görmek, İncir Yemek, Kuru İncir Görmek, Sarı İncir Görmek, Siyah İncir Görmek, Tatlı İncir Görmek,

Kelimeler: Rüyada İncir Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: