Rüyada İftira Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "İftira Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. İftira Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada İftira görmek

İffetli bir kadına iftirada bulunmak çirkin işe ve ilahi gazaba, Bir kimseye bir şeyden dolayı iftirada bulunmak ona kimseye gadretmeye, haksızlık yapmaya; Birinin kendine sövdüğünü ve iftirada bulunduğunu görmek okimseye karşı zafer bulmaya yahut mazlummun zalime galip gelmesine, Bir iftiraya maruz kalmak geçici üzüntüye, tövbe ve edbir ile huzurun gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada bir iftiraya uğramak, beklenmedik bir haber almak anlamındadır.

Rüyada İftira Atılması


Rüya sahibinin kendisine iftira atıldığını görmesi hayırlara rivayet eder. Hak yolunda güzel işler yapmaya ve makbul olmaya yorulur. Rüya sahibi vereceği bir sadaka ya da yapacağı bir yardım ile gönül sıkıntısından ve ağırlığından kurtulacak, kalbi esenlik ile dolacak anlamındadır.

Rüyada İftira Etmek


Kötü düşüncelere ve kötü niyetlere, helal olmayan kazanca, doğru yoldan uzaklaşmaya, belalı kimselere bulaşmaya ve onlarla iş birliği yapmaya yorulur.

Rüyada Hırsızlıkla Suçlanmak


Rüya sahibi için, içine düşeceği zorluğa ve bu durumdan çıkmak için uzun bir uğraş vermesine yorumlanır. Rüya sahibi bir işten sorumlu tutulacak ve bu nedenle de toplum içinde adı kötü şekilde anılmaya başlayacaktır.

Rüyada Haksızlık Görmek


Rüya sahibinin iyilik ve hayır bulmasına, kendisinden fayda göreceği insanlarla karşılaşmasına ve mutlu olmasına rivayet eder. Fakat rüya sahibi, haksızlığı kendi yapıyorsa o halde, kasıt olmaksızın elini harama uzatır diye yorumlanır.

Rüyada Yalan Söylemek


Rüya sahibinin bilerek ve isteyerek bir günaha ortak olması manasına gelirken bazı zamanlar de ne yaptığını bilmeyen, saf kişilere rivayet eder.Rüyada İftira Görmek ile alakalı diğer tabirler: İftira Almak, İftira Atıldığını Görmek, İftira Atmak, İftira Görmek, İftiraya Uğramak, İftiraya Uğrayıp Ağlamak,

Kelimeler: Rüyada İftira Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: