Rüyada İflas Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "İflas Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. İflas Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada İflas etmek görmek

Rüyada iflas ettiginizi veya iflas eden bir müesseseden ayrilmak veya bu yüzden paranizi kaybetmek zorunda kaldiginizi görmek, bugün içinde bulundugunuz durumun yarariniza olduguna ve bundan çok fayda göreceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada iflas ettigini gören kimsenin din ve dünyasindaki noksanhgma isaret eder. iflas eden hasta ise ölümüne, rizkinin kesilmesine, sanatindan daha asagi bir sanata veya memleketinden baska bir yere göç etmesine isaret eder.

Rüyada iflas etmek, iflas ettiğini gören kimsenin din ve dünyasındaki noksanlığına işaret eder. İflas eden hasta ise ölümüne, rızkının kesilmesine, sanatından daha aşağı bir sanata veya memleketinden başka bir yere göç etmesine rivayet eder. Rüyada tanıdığınız bir kişinin iflâs ettiğini görmek, o tüccarın işlerinin bozulacağına ve itibarının sarsılacağına rivayet eder. Rüyada tüccar olup da iflâs ettiğinizi görmek, işleriniz bozularak fakirliğe düşeceğinize rivayet eder.Rüyada İflas Görmek ile alakalı diğer tabirler: İflas Eden Birini Görmek, İflas Etmek, İflas Görmek, Şirketin İflasını Görmek,

Kelimeler: Rüyada İflas Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: