Haziran Aylık Burç Yorumu

(Yorumlarımı yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ediyorum.)

Koç Burcu
Haziran Ayına dolunay enerjisiyle başlıyoruz. 2 Haziran’da Yay burcundaki bu dolunay gergin enerjiler barındırıyor. İletişim kaynaklı bir takım sorunlar gündeme gelebilir. Anlaşılamadığınızı, suiistimal edildiğinizi düşünerek kendinize kapanmak yerine sorunların kaynağına odaklanmalısınız. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Her türlü ilişkide ve finansal olarak kendinizi fark ettirmek için güzel bir zaman. Bu bir buçuk ay boyunca ekstra harcamalar olabilir. 13 Haziranda Merkür gerilemesi bitiyor. İletişim ve iletişim araçları kaynaklı aksayan, geciken sorunlarınız yavaş yavaş rayına oturacaktır. Retro sürecinde oluşan kalp kırıkları toparlamayı 16 Haziran’da İkizler burcu yeni ayı sonrasında düşünebilirsiniz. 11 Haziran’da Neptün Balık burcunda geri harekete başlamasıyla gösterdiğiniz fedakârlıkların kıymetinin bilinmediğini düşünerek hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Bu yaklaşık 5 aylık dönem boyunca başkalarını suçlamak yerine iğneyi birazda kendinize batırarak gerçekleri görmeye çalışın. Özellikle 23 Haziran civarında bu etkiyi yoğun yaşayabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde haritanızdaki ev, aile konularıyla alakalı alana canlılık getirecek. 24 Haziran’da Mars’ın da Yengeç burcuna geçmesiyle beraber enerjinizi ev, aile yaşantısı, mülk edinme, taşınma gibi konularda mücadeleye verebilirsiniz. Güneş ve Mars’ın yakın görünümde olduğu bu ay çocuklar, ödemeler, yakın çevreniz, ev ve aile konuları sizden yoğun ilgi bekliyor. Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle vergi, kredi, nafaka, alacaklar yeniden gündeme gelecek. Bunlar geçmiş olayların tortuları olabilir. Tekrar bunlarla karşılaşmamak için 18 Ekim’ e kadar bu sorunları halletmeye çalışın.

Boğa Burcu
2 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sizin için finansal etkiler taşıyor. Özellikle eviniz ile alakalı konularda harcamalar oluşabilir. Ya da zaten oluşmuş harcamalar size fazladan gerilim yükleyebilir. Bütçe dengenizi iyi kurmalısınız. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişi bu konuların önümüzdeki yaklaşık bir buçuk aylık dönemde bu etkilerin gündemde olacağına dikkat çekiyor. 13 Haziranda Merkür gerilemesi bitiyor. İletişim ve iletişim araçları kaynaklı aksayan, geciken sorunlarınız yavaş yavaş rayına oturacaktır. Retro süresince alamadığınız ödemeler yavaş yavaş gelmeye başlayabilir. Özellikle 16 Haziran’da sizin maddi konularla ilgili alanınızda oluşacak olan yeni ay bu konularda yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir zaman olduğunu gösteriyor. 16 Haziran sonrasında değişen şartlara daha kolay adapte olabilirsiniz. Neptün’ün geri harekete başlamasıyla gösterdiğiniz fedakârlıkların kıymetinin bilinmediğini düşünerek hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Önümüzdeki 5 aylık dönem boyunca başkalarını suçlamak yerine iğneyi birazda kendinize batırarak gerçekleri görmeye çalışın. 23 Haziran civarı arkadaş gruplarınız, sosyal çevreniz açısından biraz gerilimli olabilir. Geleceğe yönelik planlarınızdan kolayca vazgeçme eğiliminiz olabilir. Ani kararlar vermeyin. Aman bir işime yaramıyor zaten diyerek boş vermeden evvel düşünün. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde yakın çevrenizle olan iletişiminiz, bilgi alış verişi, yazışmalar gibi konular gündeminize gelecek. 24 Haziran’da Mars’ın da Yengeç burcuna geçmesiyle beraber evliliğiniz ve ilişkide olduğunuz kimseler önem kazanacak. Bu dönemde rekabette olduklarınız veya geri plandaki birileri ortaya çıkabilir. Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle bu konularda yaşadığınız geçmiş sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Şayet geçtiğimiz yıllarda evlilik, ilişkiler, ortaklıklar, rakipleriniz ile ilgili konularda hallolmamış konular varsa bunların üstesinden gelmek için güzel bir fırsat olarak kullanabilirsiniz bu dönemi.

İkizler Burcu
Haziran Ayına Yay burcundaki dolunay enerjisiyle başlıyoruz. 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan bu dolunay gergin enerjiler barındırıyor. Özellikle evliliğiniz, ilişkileriniz açısından. Karşı cinsle iletişiminizde fikir uyuşmazlıkları kaynaklı gerilim yaşayabilirsiniz. Dolunay zamanları ortamı çokta germemekte yarar var. Durum kopma noktasına daha yakın olabilir. İş yaşantınızda rakipleriniz, size bağlı çalışanlar, yazışmalar gibi alanlarda problemler, anlaşmazlıklar olabilir. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişi bu konuların önümüzdeki yaklaşık bir buçuk aylık dönemde bu etkilerin gündemde olacağına dikkat çekiyor. 13 Haziranda Merkür gerilemesi bitiyor. Yaşantınızda aksayan, geciken sorunlarınız yavaş yavaş rayına oturacaktır. Ev, aile ile ilgili konularda yaşadığınız sorunlarda rayına oturmaya başlayabilir. 16 Haziran’daki Yeni ay burcunuzda olacak. Yeni başlangıçlar için oldukça güzel bir zaman dilimine işaret ediyor. Oldukça güzel cesaret veren destekler de var. Ev, aile yaşantınız ile alakalı konularda yeni girişimler içinde de bulunabilirsiniz. Beklenmeyen şans ve fırsatlar da oluşabilir. 11 Haziran’da Neptün Balık burcunda geri harekete başlaması sizi en çok meslek yaşantınız, evlilik, öğrencilik hayatınız ile ilgili alanda etkileyecektir. Özellikle 23 Haziran civarında gerilimli enerjiler var. Bu konularda karar vermek için acele davranmak yerine biraz daha beklemenizi öneririm. Neptün’ün bu beş aylık geri hareketi sırasında hayatınızda dağılma yaşadığınız, belirginleştiremediğiniz bazı sorunlar yeniden su yüzüne çıkabilir. Bu dönem boyunca başkalarını suçlamak yerine iğneyi birazda kendinize batırarak gerçekleri görmeye çalışın. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde maddi konularla alakalı alanınıza canlılık getirecek. Bazı fikirlerinizi hayata geçirmek için güzel bir ay olacağına işaret ediyor. Yakın çevrenizdeki kişiler vasıtasıyla da gelir elde edebilirsiniz. 24 Haziran’da Mars’ın da Yengeç burcuna geçişiyle bu etki daha da artıyor.

Yengeç Burcu
Haziran Ayına Yay burcundaki dolunay enerjisiyle başlıyoruz. 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan bu dolunay gergin enerjiler barındırıyor. Günlük yaşantınıza ve işyerinizde biraz zorlanabilirsiniz. İç dünyanızda biraz muhasebe yapmak isteyebilirsiniz. Oluşan gerilimlerde karar vermek için acele etmeyin. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişi finansal konuların önümüzdeki yaklaşık bir buçuk aylık dönemde gündemde olacağına dikkat çekiyor. 19 Temmuz’ a kadar olan dönemde bazı şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gayrimenkul alım, satım, kiralama fırsatı karşınıza çıkabilir. Ailenizden destek görebilirsiniz. 16 Haziran’da ikizler burcunda oluşacak olan yeni ay bu etkiyi daha da belirginleştiriyor. Biraz içe kapanmak isteyebilirsiniz. Bu yeni ay da arkanızdan dolaşan bazı kişi veya olayları da ortaya çıkabilir. Bu dönemde sağlığınızla ilgili durumlara daha fazla özen göstermelisiniz. 13 Haziran’da Merkür gerilemesi bitiyor. Yaşantınızda aksayan, geciken sorunlarınız yavaş yavaş rayına oturacaktır. 21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde size ayrı bir yaşama sevinci getirecektir. Finansal konularla alakalı güzel fırsatlar ayağınıza gelebilir. Meslek yaşantınızda birdenbire beliren gelişmeler gündeminize düşebilir. Bu fırsatları çok çabuk değerlendirmelisiniz. 24 Haziran’da Mars’ın da burcunuza geçmesiyle beraber oldukça mücadeleci ve rekabet dolu bir döneme işaret ediyor. Varsa çocuklarınız ile fazladan ilgilenmeniz gerekebilir. 11 Haziran’da Neptün Balık burcunda geri harekete başlaması sizi en çok yurtdışı ve bağlantılı konularda, eğitim yaşantınızda ve varsa hukuksal konularınızda belirsizlikler yaşatabilir. Bu belirsizlikleri aşmak için kendi sorumluğunuzu alarak bir karara bağlamanız gerekiyor. Özellikle 23 Haziran civarı gerilimli etkiler var. Vazgeçme, bıkkınlık, hayal kırıklığı olabilir. Sadece kararsızlığınız sebebiyle pes etme noktasına gelmeyin. Yoksa hep aynı taşa takılmaya devam edebilirsiniz.

Aslan Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Varsa çocuklarınızla ilgili bazı konular gündeme gelecek. Aşk hayatınızla ilgili belirsizlikleriniz netlik kazanabilir. Ancak dolunay gergin etkiler de barındırdığı için karar vermekte acele etmeyin. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle genel anlamda şanslı bir dönemde olacağınıza işaret ediyor. Finansal konularla alakalı, vergi, kredi taksitlendirmesi vs. şartlar oluşursa kaçırmadan değerlendirmeyi düşünün. 13 Haziran’da Merkür gerilemesi bitiyor. Arkadaş gruplarınız içerisinde, bağlı olduğunuz sosyal topluluklardaki yanlış anlaşmalar, aksama ve gecikmeler artık yavaş yavaş rayına oturacaktır. Geleceğe yönelik maddi kaynaklı sorunlarınızın da üstesinden gelmeye başlayacaksınız. Özellikle 16 Haziran’da oluşacak yeni ay gelecek planlarınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak ve bazı sosyal çevrelere girerek yeni başlangıçlar için de uygun zamanı işaret ediyor. 11 Haziran’da Neptün Balık burcunda geri harekete başlaması sizin dışarıya bağlı olduğunuz şartlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini gösteriyor. Yine parasal konulara odaklanarak sorunların neden tekrar tekrar önünüze geldiğini düşünürseniz çözüme ulaşabilirsiniz. Özellikle 23 Haziran civarı bu konularda hayal kırıklıkları yaşadığınızı düşünerek vazgeçme, bırakma düşüncesine sahip olabilirsiniz. Ayın 21’inde Güneş Yengeç burcuna geçişiyle harekete geçme konusunda biraz geri planda durabilirsiniz. Özellikle ev, aile, eğitim yaşantınızla ilgili psikolojik olarak daha içe yönelik olabilirsiniz. 24 Haziran’da Mars Yengeç burcuna geçtiğinde bu etkiyi daha fazla hissedebilir ve daha geri planda durarak işlerinizi perde arkasından halletmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Bu dolunayda eviniz ile ilgili beklediğiniz konuların sonuçlarını elde edebilirsiniz. Meslek yaşantınız ile ilgili bazı zorlanmalar olabilir. Sorunları bir dengeye oturtabilirseniz beklediğiniz sonuçlara rahat bir şekilde ulaşacaksınız. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Finansal kaynaklı olarak biraz geride durmak isteyebilirsiniz. 18 Temmuz’a kadar olan zamanı bir ön hazırlık gibi düşünebilirsiniz. 11 Haziran’da Neptün geri hareketine başlamasıyla takip eden 5 aylık zaman içinde evlilik, ilişkileriniz ve ortak projeleriniz ile ilgili net olmayan, belirsiz durumlar yineleyebilir. Özellikle ayın 23’ü ve yakın günlerinde bu belirsizlikler sizi daha da bezdirip kopma noktasına getirebilir. Boş vermektense sorunlarına kaynağına odaklanarak çözmeye çalışın. Ayın 13’ünde Merkür gerilemesi bitiyor. Meslek yaşantınızda, evliliğinizde, öğrencilik hayatınızda ve sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemler yavaş yavaş normal seyrine girmeye başlayacaktır. 16 Haziran’daki Yeni ay ve sonrası bu konularda yeni başlangıçlar yapmak için doğru zamanı işaret ediyor. Değişen şartlara daha rahat adapte olabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş’in peşinden Mars Yengeç burcuna geçtiğinde sosyal ilişkileriniz oldukça hareketlenecek. Ortamlara girmekten keyif alacaksınız. Geri planda olan bazı durumlar veya kişiler ortaya çıkabilir. Geleceğe yönelik hayaliniz kurduğunuz konuları yavaş yavaş olgunlaştırmaya başlayabilirsiniz. 14 Haziran’da Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle yakın çevreniz ile olan iletişiminiz, anlaşmalar, yazışmalar ve sözleşmeler ile ilgili konularda geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız sorunlar tekrarlayabilir. Sorunlarınızı bu dönemde çözmeyi deneyin.

Terazi Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Bu dolunayda çevrenizle olan iletişiminizde bazı gerginlikler olabilir. Kelimeleri doğru seçmelisiniz. Eğitim, bilgi alış verişi ve resmi bazı konularda beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki Merkür hala retroda. Bu hareketi 13 Haziran’da bitecek. Ve ayın 16’sında olacak olan yeni ay enerjisiyle bu işleriniz yoluna girmeye başlayacak. Değişen şartlara daha kolay adapte olabilirsiniz. Yurtdışı ve bağlantılı işlerinizde yeni girişimler için 16’sı ve sonrası daha uygun görünüyor. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle sosyal çevrenizden gelen bazı şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gelecek ile ilgili düşündüğünüz ancak hayata geçiremediğiniz konular beklenmedik bir şekilde önünüze gelecek. Ancak abartılara açık olabilirsiniz. Kendi şartlarınızı doğru değerlendirin ki hata yapmayın. Sosyal çevrenizden biriyle bir gönül ilişkisi yaşayabilirsiniz. Ayın 11’inde Neptün geri hareketine başlayacak. Hayatınızdaki bazı belirsiz durumlar tekrarlayabilir. İş yerinizde veya günlük yaşantınızdaki sorunların köküne inerek çözebilirsiniz. Ayın 23’ü ve ona yakın günlerinde bu belirsiz durumdan sıkıldığınızı daha fazla hissedebilirsiniz. Her şey olacağına varır diye düşünebilirsiniz. Kopma, bırakma noktasına varmadan düşünün. 21 Haziran’da Güneş’in peşinden Mars Yengeç burcuna geçtiğinde iş, meslek yaşantınız, evlilik ve öğrencilik hayatınızla ilgili aktif ve mücadeleci bir döneme giriyorsunuz. Girişimler için, risk almak için çok güzel zaman. Ev, evlilik ile ilgili düşünebilir bir karar vermek isteyebilirsiniz. 14 Haziran’da Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle finansal kaynaklarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Geçmiş problemler tekrarlayabilir. Kredi, borç vs gibi konuları artık toparlamalısınız.

Akrep Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Bu dolunayda finansal konularınız ve gelir-gider dengeniz önem kazanıyor. Dışa bağlı olduğunuz imkânlar, kredi, alacak vs. bir tarafta kendi imkânlarınız bir tarafta Bir denge kurmalı ve üstesinden gelmelisiniz. Unutmamak gerekir ki Merkür 13 Haziran’a kadar retroda. Ayın 16’sında olacak olan yeni ay enerjisiyle bu işleriniz yoluna girmeye başlayacak. Değişen şartlara daha kolay adapte olabilirsiniz. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle iş, meslek yaşantınız, evlilik ve öğrencilik hayatınızla ilgili şans ve fırsatlara açık bir döneme giriyorsunuz. Beklenmedik, hesapta olmayan olaylar gündeminize gelip sizi şaşırtabilir. Ancak abartılara karşı dikkatli olmalısınız. Ayın 11’inde Neptün geri hareketine başlayacak. Hayatınızdaki bazı belirsiz durumlar tekrarlayabilir. Çocuklar, aşk hayatınız ve güzel sanatlarla alakalı olabilir. Ayın 23’ü ve ona yakın günlerinde bu belirsiz durumdan sıkıldığınızı daha fazla hissedebilirsiniz. Her şey olacağına varır diye düşünebilirsiniz. Kopma, bırakma noktasına varmadan düşünün. 21 Haziran’da Güneş’in peşinden Mars Yengeç burcuna geçtiğinde yurtdışı bağlantılı konular, eğitim ve resmi durumlarınızla ilgilenmeniz gerekecek. Yeni girişimler için gereken cesareti bulma konusunda gayret göstermelisiniz. . 14 Haziran’da Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Satürn 2 Ağustosta burcunuzda düz hareketine başlayacak.

Yay Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da burcunuzdaki dolunay enerjisiyle başlıyorsunuz. Burcunuzda olacağı için sizi oldukça etkileyecek. En çok ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. Zaten bir süredir bu konularla fazlaca ilgilenmeniz gerekmişti. Dengede olmayan durumları toparlamak bir yola koymak isteyebilirsiniz. Ancak Merkür hala retroda. Yanlış anlaşılan durumlar olabilir. Merkür retrosunun 13 Haziran’da bitmesiyle biraz daha iyi hissedeceksiniz. Ancak 16 Haziran sonrasında daha yeni ve taze bir enerjiyle değişen şartlara yavaş yavaş adapte olmaya başlayabileceksiniz. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle yurtdışı bağlantılı konular, eğitim ve hukuksal konularda şans ve fırsatlar oluşacaktır. Belki de hayalini kurduğunuz bir seyahate ummadığınız bir şekilde çıkabilir ya da bir süredir beklediğiniz davanın sonucunu alabilirsiniz. Ayın 11’inde Neptün geri hareketine başlayacak. Hayatınızdaki bazı belirsiz durumlar tekrarlayabilir. Ev, aile ile ilgili konularda yaşadığınız belirsizlikler yeniden gündeme gelebilir. Bir türlü karar veremediğiniz, kararsız kaldığınız konulara doğru bir şekilde odaklanarak çözmeyi deneyin. Yoksa tekrar tekrar aynı taşa takılıp düşer bir türlü yürüyemeyebilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş’in peşinden Mars Yengeç burcuna geçtiğinde finansal konular tekrar gündeme gelebilir. Kredi, borçlar, alacaklar ve dışa bağlı olduğunuz diğer şartlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konularda risk almak, gözü pek davranmak isteyebilirsiniz. Biraz uğraş vermeniz gerekecek. 14 Haziran’da Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Sizin için psikolojik bir süreç olabilir. Geri planda durmanız gerekebilir. 18 Ekim’de burcunuzda düz hareketine tam gaz başlamasıyla hayanızda yepyeni bir döneme merhaba diyebilirsiniz.

Oğlak Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Bu dolunay sizin iç dünyanıza biraz gerilim yaratabilir. Daha içe kapanık hissedebilirsiniz. Merkür’ün de hala geri harekette olması sizin enerjinizi daha da aşağıya çekiyor. Bu dönemi kendi psikolojik durumunuzu iyileştirip yaralarınız sarmak için kullanabilirsiniz 13’ünde Merkür’ün düz harekete dönmesi ve 16 Haziran’da oluşacak yeni ay sizi yeniden hayata adapte edecek ve özlediğiniz günlük yaşantınıza adapte olarak, değişen şartları kabul edebileceksiniz. Kendinizle ilgili küçük değişimler yaratın. Mesela bir evcil hayvan edinebilir ya da sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle finansal konular gündeminize gelecek. Kredi, borç, alacaklarınız ile ilgili beklenmedik şans ve fırsatlar yakalamak yüzünüzü güldürecektir. Ayın 11’inde Neptün geri hareketine başlayacak. Yakın çevrenizle ilgili bazı belirsiz durumlar tekrarlayabilir. Almak isteyip bir türlü karar veremediğiniz bir eğitim yeniden gündeme gelebilir. Yakın çevrenizle iletişimize özellikle dikkat. Ayın 23’ü civarındaki günlerde gergin enerjiler devrede. Geri adım atmanız söz konusu olabilir. Ancak doğru yerde ve zamanda yapmazsanız kaybeden taraf olabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş’in peşinden Mars Yengeç burcuna geçtiğinde evlilik, ortaklıklar, ilişkiler sizin için daha önemli olacak. Risk almanız biraz gözü pek davranmanız gerekecek. 14 Haziran’da Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yapamadığınız değişiklikler için bu dönemi bir fırsat gibi düşünerek değerlendirin.

Kova Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Bu dolunay aşk hayatınız ve arkadaş çevreniz ile ilgili bazı gergin durumlara sebep olabilir. Bir denge kurmanız gerekiyor. Merkür’ün retroda olması bu etkiyi biraz daha da zorluyor. 13’ünde Merkür’ün düz harekete dönmesi ve 16 Haziran’da oluşacak yeni ay aşk ilişkileriniz ile ilgili yeni bir dönemi müjdeliyor. Yeni başlangıçlar yapabilir, değişen şartlarınıza daha rahat adapte olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili yeni başlayacağınız konuları da bu yeni ay sonrasına bırakabilirsiniz. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle evlilik, ilişkiler, ortak yürüttüğünüz projeleriniz önem kazanıyor. Oldukça şanslı bir dönem. Beklenmedik gelişen güzel sürprizler olabilir. Ciddi bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan bir ilişkiyi ciddi boyuta taşıyabilirsiniz. Ayın 11’inde Neptün geri hareketine başlayacak. Yakın çevrenizle ilgili bazı belirsiz durumlar tekrarlayabilir. Finansal konularınız ile ilgili yaşadığınız belirsizlikler varsa tekrar gündeme gelebilir. Ayın 23’ü civarındaki günlerde gergin enerjiler devrede. Geri adım atmalar söz konusu Ancak doğru yerde ve zamanda geri adım atmazsanız kaybeden olabilirsiniz. 21 Haziran’da Güneş’in peşinden Mars Yengeç burcuna geçtiğinde iş temponuz daha yüksek olacak. Sağlığınızla ilgili konularda daha hassas davranmalı kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Diyet veya spora başlayabilirsiniz. 14 Haziran’da Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz. Özellikle finansal konularla ilgilenerek düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

Balık Burcu
Haziran Ayına 2 Haziran’da Yay burcunda olacak olan dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Bu dolunay meslek yaşantınız, ev, aile ile ilgili konuları dengelemeniz konusuna işaret ediyor. Özellikle Merkür’ün Retro harekette olması sebebiyle iletişime gereken özeni göstermeniz gerekiyor. 13’ünde Merkür’ün düz harekete dönmesi ve 16 Haziran’da oluşacak yeni ay meslek yaşantınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapabileceğinize işaret ediyor. Eviniz ve aile yaşantınızla ilgili değişen şartlara uyum sağlamak için bu yeni ayın enerjisini kullanabilirsiniz. 5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçişiyle şans ve fırsatlar size daha yakın olacak. Özellikle iş yaşantınızda ve günlük hayatınızda hiç hesaba katmadığınız çok güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Ancak fırsat kaçmasın diye de aşırı yük yüklenmeyin. Ayın 11’inde Neptün geri hareketine başlayacak. Hayatınızdaki bazı belirsiz durumlar yeniden gündeminize gelerek kafanızı daha da karıştırabilir. Ancak bu beş aylık süreci iyi anlamaya çalışırsanız kararsız kaldığınız konuları yolun koyabildiğinizi göreceksiniz. Ayın 23’ü civarındaki günlerde gergin enerjiler devrede. Geri adım atmalar söz konusu. Kararlarınızda daha dikkatli olun. 21 Haziran’da Güneş’in peşinden Mars Yengeç burcuna geçtiğinde risk alma konusunda daha cesur davranmanız gerekecek. Aşk hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Satürn’ün Akrep burcuna dönüşüyle beraber geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığınız bazı sorunlar tekrarlayabilir. Ancak bu dönemi bir tamamlanma gibi düşünerek özellikle eğitim, yurtdışı ile ilgili ve hukuksal konularla ilgili eksik kalan konuları tamamlayabilirsiniz.

Astrolog Seda Efe

Kelimeler: Haftalık Burç Yorumları, Mart ayı Burç Yorumları