Rüyada Harabe Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Harabe Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Harabe Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Harabe görmek ne anlama gelir?

Harabe görmek pek iyi yorumlanmaz. Sevgililer arasında tartışmalara, hatta ayrılığa bile açıklanır.

Harabe Rüyaları iki farklı şekilde açıklanır. Harabede olduğunu gören kimsenin bütün ümidi yok olur. Kısmeti kapanır. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar. Harabeden çıkan kimse, sıkıntıları aşmış karanlıkları geride bırakmış anlamındadır. Yeni bir hayata başlamak anlamındadır.

kendisini yikilmis ve viran olmus bir yerde görmesi, güc getirmeyecegi bir milletle kavgaya tutusmasina isaret eder. bir sehrin yer sarsintisindan veya baska bir sebepten harap oldugunu görmek, o sehirde bir kimsenin öldürülmesine yahut halkin üst düzeylilerinin ünvanlarinin düsecegine isarettir. bir köyün harap oldugunu arazisinin bir daha kullanilmadigini, o köy halkina gelecek kötülüke isaret eder. köyü gelismis bir halde görse, balkinin dindarligina isaret eder.Rüyada Harabe Görmek ile alakalı diğer tabirler: Harabe Ev Görmek, Harabe Görmek,

Kelimeler: Rüyada Harabe Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: