Rüyada Halı Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Halı Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Halı Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dünya nimetlerine ve alnı secdeye koyarak ancak elde edilebilin kulluk şerefine işaret eder.

Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz manasına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız.

Zenginliğin ve bolluğun haber verir. Halı, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu olacağınızı rivayet eder.

Rüyada halı görmek, zenginliğin ve bolluğun işaretidir. Halı, zengin arkadaşlar edineceğiniz manasına da gelir.

Zenginlik, bolluk, kısmet, yükselme, başarı olarak açıklanır. Halı görmek çok iyidir. Rengine, şekline, boyutuna bakarak açıklanır.

Rüyasinda kendisi için yere yeni bir hali serildigini gören dünyada uzun bir ömre, genis bir rizka sahip olur. Bir bilme-digi yerde ve tanimadigi kimseler arasinda yere bir hali serilerek üzerinden geçtigini görmek, memleketinden ayrilip gurbete düsecegine isarettir. Dürülmüs bir haliyi arkasina alip bir yere götürdügünü görmek, bütün varligini üzerinde tasiyacak derecede fakirlesecegine işaret eder.

Rüyasinda kendisi için yere yeni bir hali serildigini gören dünyada uzun bir ömre, genis bir rizka sahip olur. Bir bilme digi yerde ve tanimadigi kimseler arasinda yere bir hali serilerek üzerinden geçtigini görmek, memleketinden ayrilip gurbete düsecegine isarettir. Dürülmüs bir haliyi arkasina alip bir yere götürdügünü görmek, bütün varligini üzerinde tasiyacak derecede fakirlesecegine işaret eder. Ebu Sait El Vaiz e göre: hali görmek dünyalikta ve rizkta genisliktir. Onun büyüklügü ve kalinligi nispetinde ömrün uzun lugu ve rizkin bollugu belirlenir. Küçüklügü kazanç azligina, yer den toplanmasi ise rizkin azalacagina işaret eder. Ibni Sirin e göre; yere büyük bir hali serdigini ve bu halinin kendi parasal oldugunu gören, nimet ve bolluk görerek çok yasar. Rizkini kolaylikla temin eder. Ev halki, akrabalari ve arkadaslari ile bu halinin üzerinde oturdugunu görmek, hayir ve nimettir. Bir yabancinin evinde bir haliyi toplanmis ve sarilmis görmek, o kisi nin gurbette ölecegine isarettir. Danyal Aleyhisselama göre; rüyasinda küçük ve ince bir ha li görenin hem rizki, hem ömrü az olur. Eski ve delik bir halisi ol dugunu görenin geçiminde darlik ve hayatinda sikinti olur. Yesil renkli bir hali görmek genis bir rizka işaret eder. Halinin çiçekli ve desenli olmasi hayirdir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hali görmek, dünyaya ait seylerle yorumlanır.

Zenginliğin ve bolluğun işaretidir. Halı, zengin arkadaşlar edineceğiniz manasına gelir. Halı üzerinde yürüdüğünüzü görmeniz, mutlu olacağınız manasına gelir.

Rüyada halı görmek ne anlama gelir, rüyada halı sermek yada halı toplamak farklı anlamlar taşır. Halı tek başına iyi bir rüyadır halı zenginlik ve bol rızkın ve özellikle namaz ile kazanılabilecek takva işaretidir.

ruyada-hali-gormekIbni Sirine göre; yere büyük halı serdiğini ve bu halinin kendisine ait olduğunu gören, nimet ve bolluk görerek çok yasar. Geçimini/rızkını kolay bir şekilde kazanırr. Ev halkı, akrabaları ve arkadaşları ile bu halının üzerinde oturduğunu görmek, hayır ve nimettir. Bir yabancının evinde bir halıyı toplanmis ve sarılmış olduğunu görmek, o kimsenin yabancı bir ülkede/memlekette vefat edeceğine işarettir.

Ebu Sait El-Vaize göre: halı görmek dünyalıkta ve rızkta genişliktir. Onun büyüklügü ve kalınlığı nispetinde ömrün uzunluğu ve rizkin bollugu belirlenir. Küçüklügü kazanç azlığına, yerden toplanmasi ise rizkin azalacağına işaret eder.

Danyal Aleyhisselama göre; rüyasında küçük ve ince bir halı görenin hem rizki, hem ömrü az olur. Eski ve delik bir halisi olduğunu görenin geçiminde zorluk ve hayatinda sıkıntı olur. Yeşil renkli bir halı görmek geniş bir rızka işaret eder. Halının çiçekli ve desenli olması hayırdir.

Halı, madden varlılık yani zengin arkadaşlara sahip olacağınıza işaret eder. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu olacağınızı rivayet eder.. Rengine, şekline, boyutuna bakarak farklı şekilde de açıklanır. Rüyasında kendisi için yere yeni bir halı serildiğini gören dünyada uzun bir ömre, geniş bir rızka sahip olur. Bilmediği bir yerde ve tanimadığı kimseler arasında yere bir halı serilerek üzerinden geçtigini görmek, memleketinden ayrilip gurbete düşeceğine isarettir. Toplanmış (yuvarlanarak) bir halıyı sırtına alıp bir yere götürdüğünü görmek, bütün varlığını üzerinde taşıyacak derecede fakirleşeceğine işaret eder.Rüyada Halı Görmek ile alakalı diğer tabirler: Çiçekli Halı Görmek, Eski Halı Görmek, Halı Görmek, Katlanmış Halı Görmek, Küçük Halı Görmek, Yeşil Renk Halı Görmek,

Kelimeler: Rüyada Halı Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: