Eylül Burç Yorumu 2015

Yükselen burcunuzu da dikkate alarak okumanızı tavsiye ederim.

Koç

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizin çalışma hayatınız, sizi yorduğunu düşündüğünüz işler, ufak tefek rahatsızlıklarınız ve size bağlı çalışan kişilerle ilgili alanda etkileyecek. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Yine bu alanlarda üstü örtülü kalan konular gün ışığına çıkabilir.

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok ilişkiler, evlilik, ortaklıklar alanında etkileyecektir. Retro zamanlarında yanlış anlaşmalara, iletişim problemlerine açık olduğumuz için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ediyorum. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde bu konularda sorunlarınız aşma konusunda biraz zorlanabilirsiniz.
Geçmişte yaşadığınız anlaşmazlıklar tekrarlayabilir. Eskiden rekabette olduğunuz kişiler yeniden size rakip olabilir.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok hayatı anlamlandırma, yurt dışı ve bağlantılı işleriniz, hukuki meseleler, medya, internet, eğitim alanlarında etkileyecektir. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu tarihten itibaren Güneş artık karşıt burcunuz olan Teraziye geçmiş olacak. Ve sizin evlilik, ortaklıklar ile ilgili alanınızı aydınlatacak. Yaklaşık bir ay boyunca ilişkilerde daha ılımlı, anlayışlı, karşı tarafın değerlerine ve ihtiyaçlarına önem vermeyi deneyimleyeceksiniz. Ancak yönetici gezegeniniz Başak burcuna geçişiyle beraber biraz eleştirel olabilirsiniz. Ortak projelere yönelmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün aynı alanda Retro’da olduğunu da dikkate almanızı öneririm.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu geçişle beraber gündelik hareketiniz biraz artıyor. Şayet çalışıyorsanız iş yerinizde tempolu günler sizi bekliyor. Gerek iş yerinizde gerekse gündelik yaşantınızda işleri hallederken daha mantık odaklı olacaksınız. Zaman zaman zor beğenir bir tutum da olabilirsiniz. Bu dönem içinde Ufak tefek olayları büyütüp kendi kendinize vesvese vermeyin.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizin burcunuzda gerçekleşecek.
Özellikle 21-31 Mart arasında doğmuş olan ve tutulma yakınlarında gezegenleri olan Koçları daha fazla ilgilendirebilir. Baba, otorite konumundaki kişiler, hayatınızda söz sahibi olan kimseler, eşiniz, ortak projeler yürüttüğünüz kimselerle ilgili konularda etkileyecektir. Bu alanlarda sorun yaşıyorsanız bir denge kurmanız gerektiğine işaret ediyor olabilir.

Boğa

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizin aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, kendinizi ifade etme şekliniz ve varsa hobileriniz ile ilgili alanda olacak. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Yine bu alanlarda üstü örtülü kalan konular gün ışığına çıkabilir.

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok gündelik işleriniz, üzerinde yoğun olarak uğraştığınız konular ve iş yeriniz ile alakalı konularda etkileyecek. Gelirinizle alakalı bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Daha tedbirli davranmanız gerekebilir. Mesela alacak tahsilatınızı önceden teyit edebilirsiniz. Merkür Retro’su iletişim ve iletişim araçlarında bazı sorunlar yaşatabileceği için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ederim.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Bu transit sizi en çok kredi borç, nafaka, vergi gibi ödemeler alanında etkileyecektir. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu geçişle beraber gündelik yaşantınıza hareket geliyor. İş yerinizde ve gündelik koşuşturmanızda yoğunluğunuz artabilir. İşleriniz hallederken daha ılımlı, anlayışlı ve karşı tarafın değerlerini önemseyen bir tutum içerisinde olacaksınız. Ancak Merkür’ün aynı alanda Retro’da olduğunu da dikkate almanızı öneririm.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu geçişle beraber aşk hayatınız, çocuklar ve onlarla ilgili konular, kendinizi ifade etme konusunda daha mücadeleci bir duruşta olacaksınız. Zaman zaman zorlanarak engellenmişlik hissedebilirsiniz. 10 Ekim sonrasında daha rahatlayabilirsiniz.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizi içsel anlamda etkileyebilir.
Manevi anlamda kendinizi daha iyi ve güçlü hissedebilirsiniz. Şimdiye kadar gün ışığına çıkmamış bazı konular aydınlığa kavuşabilir. Bu alanlarda sorun yaşıyorsanız bir denge kurmanız gerektiğine işaret ediyor olabilir. Bu aynı zamanda bir dolunay da olduğu için içsel gerilim olabilir. Kendinizi rahat hissedeceğiniz şeyler yapın ve bu dönemde kendi kendinize kuruntu yapmayın. Bu alanlarda sorun yaşıyorsanız bir denge kurmanız gerektiğine işaret ediyor olabilir.

İkizler

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizi ev, aile, mülk edinme, tamir, tadilat gibi konularda etkileyecektir. .Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir.

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ile ilgili etkileyebilir. Bu konularda tekrarlayan sorunlar, işlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda zorlanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Geçmişte yaşanmış bazı aşk ilişkileri size bu dönemde daha fazla cazip gelebilir. Retro zamanlarında yanlış anlaşmalara, iletişim problemlerine açık olduğumuz için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ediyorum. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde bu konularda sorunlarınız aşma konusunda biraz zorlanabilirsiniz.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok evlilik, ikili ilişkiler, ortak projeler ile ilgili alanda etkileyecek. Bu dönemde kendi evinizi kurma, evlilik hayatınız iyileştirme ve ortak bazı işlere yönelme konusuna eğilmek isteyebilirsiniz. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu geçişle beraber aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu alanlarda karşı tarafın değerlerine daha fazla önem vereceksiniz. Ancak Merkür’ün aynı alanda Retro’da olduğunu da dikkate almanızı öneririm.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu geçişle birlikte ev, aile, mülk edinme, tamir, tadilat gibi konularda daha mücadeleci bir tutum içinde olacaksınız. Aile içerisinde tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.
Gereksiz eleştirel ya da var olan şeyleri beğenmemezlik etmemenizi öneririm.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizin geleceğe yönelik planlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili yolunda gitmeyen işleri dengeye oturtmanız için bir işaret niteliğinde.

Yengeç

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizi en çok yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve gündelik yoğunluğunuzla ilgili alanda etkileyebilir.
Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir.

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok ev, aile, taşınma, tadilat, mülk edinme veya kiralama ile ilgili konularda ilgilendiriyor. Bir süredir düşündüğünüz ya da planlamasını yaptığınız konularda da bu Retro süresinde zorluk ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Mülk edinme, kiralama düşünüyorsanız Merkür Retro sürecinde yapacağınız anlaşma ve sözleşmeler konusunda her zamankinden daha dikkatli olmanızı öneririm. Tekrarlamanız gerekebilir.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok gündelik işler, günlük yoğunluğunuz, varsa ufak tefek hastalık tarzında şikâyetleriniz, ortak gelirlerinizle ilgili alanda etkileyecektir. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu geçiş haritanızda en çok ev, aile, taşınma, tadilat, mülk edinme, kiralama ile ilgili konularda ilgilendiriyor. Bu konularda kararsızlık yaşıyorsanız bu dönemde daha rahat bir görüş elde edebilirsiniz. Ancak Merkür’ün Retro harekette olduğunu dikkate almanızı öneririm.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu geçişle beraber yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve günlük trafiğinize hareket geliyor. Tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Bilgi alış verişi, mail trafiğiniz ve seyahatlerinizde artış olabilir.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizi kariyer, evlilik, öğrencilik gibi konularda etkileyebilir. Ev, iş, aile ve kendiniz arasında bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor.

Aslan

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizi finansal anlamda etkileyebilir. Ani gelişmeler olabilir. Gelir gider dengenizi iyi kurmalısınız. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok günlük hayatınız ile ilgili işler, yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konularda etkileyebilir. Retro zamanlarında yanlış anlaşmalara, iletişim problemlerine açık olduğumuz için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ediyorum. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde bu konularda sorunlarınız aşma konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız anlaşmazlıklar tekrarlayabilir. Merkür Retro’su iletişim ve iletişim araçlarında bazı sorunlar yaşatabileceği için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ederim.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok aşk hayatınız, kendinizi ifade etme beceriniz, varsa üzerinde çalıştığınız sanatsal aktivitelerle ilgili etkileyecektir. Bu iki yıl boyunca bir hobi edinebilirsiniz. Şayet çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönem içerisinde olabilir. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu geçişle birlikte günlük hayatınız ile ilgili işler, yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konular ön plana çıkıyor. Odağınız bu tarafa doğru yönelteceksiniz.
Daha meraklı ve bilgi alış verişi konusuna daha hevesli olacaksınız.
Seyahatler olabilir. Ancak Merkür’ün Retro harekette olduğunu dikkate almanızı öneriyorum.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu geçişle birlikte maddi konular sizin için daha önemli olacak. Para kazanmak için kendinizi daha motive hissedeceksiniz. Harcamalarınız daha kontrollü yapmalısınız.
Kendinize artı değer katabileceğini düşündüğünüz işlere veya eğitimlere yönelebilirsiniz.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma eğitim, yurt dışı, medya, internet, resmi konular ve seyahatlerle ilgili alanda etkileyebilir. Bu konularda bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor.

Başak

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizin burcunuzda olacağı için kişisel anlamda sizi etkileyebilir. Evlilik, ortak projeler, rakipleriniz ile ilgili konularda ilgilendirebilir. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok kazancınızla ilgili etkileyecektir. Gelirinizle alakalı bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz.
Daha tedbirli davranmanız gerekebilir. Mesela alacak tahsilatınızı önceden teyit edebilirsiniz. Merkür Retro’su iletişim ve iletişim araçlarında bazı sorunlar yaşatabileceği için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ederim. Bir de kendi değerinizi artıracağınızı düşündüğünüz

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok ev, aile, taşınma, mülk edinme ile ilgili konularda etkileyecektir. Bu iki yıl içerisinde evlilik konusunda farklı fikirler içerisine girebilirsiniz. Kendi evinize taşınmak ya da mülk edinmek için uğraşabilirsiniz. Yine bu konularda zaman zaman bazı güçlüklerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu geçişle beraber maddi konular sizin için daha önemli olacak. Para kazanmak için kendinizi daha motive hissedeceksiniz. Bazı konuları daha rahat netleştirebilirsiniz.
Ancak aynı alanda Merkür’ün Retro harekette olduğunu da dikkate almanızı öneriyorum.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber daha mücadeleci ve daha rekabet içerisinde olacaksınız. Zaman zaman riskler alarak, cesaretle kendiniz ortaya koymak için çaba harcayabilirsiniz. Bu süre içerisinde enerjiniz daha yüksek olacaktır.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma gelir gider dengenizi iyi ayarlamanız gerektiğini hatırlatır nitelikte.

Terazi

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizi içsel anlamda etkileyebilir.
Manevi anlamda kendinizi daha iyi ve güçlü hissedebilirsiniz. Şimdiye kadar gün ışığına çıkmamış bazı konular aydınlığa kavuşabilir.
Rüyalarınızın hareketlendiğini, sezgilerinizi arttığına hissedebilirsiniz.

16 Eylül Merkür Retro’su bu Retro sizi en çok dış görünüşünüz, eğitim, resmi konular ve seyahatler ile ilgili etkileyebilir. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde geçmişte denediğiniz bir tarzı kendinizde denemek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Özellikle geçmişte size gizliden kıskançlık besleyen birilerine karşı bu dönemde daha dikkatli olmanız gerekebilir. Retro zamanlarında iletişim ve yanlış anlaşılmalar daha fazla olabileceği için daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok yakın çevreniz, kardeşler, kuzenler gibi yakın çevrenizdeki kişilerle ilgili ayrıca günlük trafiğiniz, yazışmalar, anlaşmalar, sözleşmeler ile ilgili alanlarda etkileyebilir. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Güneş’in burcunuza geçişiyle beraber sizin için yepyeni bir yıl başlıyor. Bu kişisel haritanıza göre elbette değişmekle birlikte bu ay için kendinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz, hayatınızla ilgili bazı konuların aydınlanabileceği bir döneme işaret ediyor. Ancak Merkür’ün Retro harekette olduğunu da dikkate almanızı öneriyorum.
25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu geçiş sizin için biraz içsel bir enerjiye işaret ediyor. Biraz geri planda durmak, bazı şeyler için belki bir ön hazırlık yapmak isteyebileceğinize işaret ediyor.

28 Eylül Ay tutulması Evlilik, ortak projeler, rakipleriniz ile ilgili konularda ilgilendirebilir. Bu konularda bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor

Akrep

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizin geleceğe yönelik planlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili ilgilendirebilir. Sosyal gruplara, yardım dernekleri gibi ortamlara girmek istiyorsanız bu dönemde gerçekleşebilir. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz.

16 Eylül Merkür Retrosu Bu Retro sizi en çok üstü örtülü kalmış konular, arkadaşlarınız ve ödemelerle ilgili etkileyecektir. Bu dönemde gelirinizle alakalı gecikmeler olabilir. Arkadaş grupları içerisinde kendiniz ifade etme konusunda zorluklar olabilir. Retro zamanlarında yanlış anlaşmalara, iletişim problemlerine açık olduğumuz için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ediyorum. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde bu konularda sorunlarınız aşma konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız anlaşmazlıklar tekrarlayabilir.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Geçtiğimiz iki yıl boyunca Satürn sizi kişisel anlamda oldukça zorlamıştı. Ve şimdi bu transit sizi en çok maddi, manevi değeriniz artırmanız konusunda etkileyecektir. Şayet bu konularda hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız ya da yolunuzu tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu geçişle birlikte manevi yönünüz sizin için daha önemli olacak. Rüyalarınız renklenecek, sezgilerinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Merkür’ün Retro harekette olması size biraz içsel sıkıntı yaşatabilir. Yok, yere kendinize vesvese vermek yerine biraz hayatın içerisindeki akışa kendinizi bırakmaya çalışmanız daha doğru. Siz bunu zaten oldukça iyi biliyorsunuz.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu geçişle beraber sosyal ortamlar, arkadaş gruplarınız sizin için oldukça hareketli bir hale dönüşebilir.
Ancak zaman zaman gerilimler de olabilir. Dikkat. Enerjinizi geleceğe dönük projeler için harcamak isteyebilirsiniz.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizi gündelik işleriniz, üzerinde yoğun olarak uğraştığınız konular ve iş yeriniz ile alakalı konularda etkileyecek. Bu konularda bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor

Yay

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizi Bu tutulma sizi kariyer, evlilik, öğrencilik gibi konularda etkileyebilir. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok arkadaş çevreniz, evlilik, ortaklık, öğrencilik ve iş yaşantınızla ilgili etkileyecektir. Bu dönemde gelirinizle alakalı gecikmeler olabilir.
Arkadaş grupları, evlilik, ortak projelerde ve sosyal çevreniz içerisinde kendiniz ifade etme konusunda zorluklar olabilir. Retro zamanlarında yanlış anlaşmalara, iletişim problemlerine açık olduğumuz için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ediyorum. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde bu konularda sorunlarınız aşma konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız anlaşmazlıklar tekrarlayabilir.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Geçtiğimiz iki yıl boyunca Satürn sizi içsel anlamda oldukça etkilemişti. Ve bu transitle beraber artık kişisel anlamda kendinizi ortaya koymanız adına sizi biraz zorlayabilir. Hayatınızı genel gidişiyle ilgili bu önümüzdeki iki yıl boyunca oldukça fazla değişim yaşama ihtimaliniz var. Şayet hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız işler varsa ya da yolunuzu bir türlü tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bu geçişle beraber arkadaşlarınız, sosyal grup aktiviteleriniz ve geleceğe yönelik planlarınızla ilgi alana hareket geliyor.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Meslek hayatınız, evlilik, öğrencilik hayatınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu dönemde bu alanlarda daha cesur olmanız ve mücadele etmeniz gerekebilir.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizi aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konularda etkileyebilir. Bu konularda bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor

Oğlak

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizi eğitim, yurt dışı, medya, internet, resmi konular ve seyahatlerle ilgili alanda etkileyebilir.
Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok iş, evlilik, öğrencilik hayatınız ile ilgili alanda etkileyecektir. Retro zamanlarında yanlış anlaşmalara, iletişim problemlerine açık olduğumuz için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ediyorum. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde bu konularda sorunlarınız aşma konusunda biraz zorlanabilirsiniz.
Geçmişte yaşadığınız anlaşmazlıklar tekrarlayabilir. Üzerinde çalıştığınız konularla ilgili zaman zaman gecikmeler yaşanabilir.
Planlamalarınızı yaparken gerekli opsiyonları hesaba katarak yapmanızı öneririm.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi içsel anlamda etkileyecekti. Hayatınızda artık bazı şeylerin değişme zamanı gelmiş olabilir. Bu iki yıl boyunca biraz geri planda kalmak ve yaşantınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Şayet hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız işler varsa ya da yolunuzu bir türlü tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu iki yıl sizi hayatınızın geri kalanında kendinizi daha rahat ve istediğiniz şekilde ortaya koymanız adına oldukça önemli olabilir.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Bir ay boyunca meslek hayatınız, evlilik, öğrencilik hayatınız yani sosyal statünüz ile fark edilmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda daha fark edilir olabilirsiniz.

25 Eylül Mars Başak Burcu Eğitim, yurt dışı, medya, internet, resmi konular ve seyahatlerle ilgili daha fazla enerji harcayacağınız bir dönem olabilir. Daha cesur ve kararlı davranmanız gerekebilir.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma ev, aile, mülk edinme, tamir, tadilat gibi konularda etkileyecektir. Bu konularda bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor.
Kova
13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma finansla anlamda etkileyebilir.
Bir süredir beklediğiniz tahsilatlar ile ilgili gelişmeler olabileceği gibi yapılması gereken ödemelerde olabilir. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok varsa yurt dışı bağlantılı işler, seyahatler, eğitim ve resmi işlerinizle alakalı alanda etkileyecektir. Merkür Retro’su iletişim ve iletişim araçlarında bazı sorunlar yaşatabileceği için daha dikkatli ve özenli olmanızı tavsiye ederim. Yazışmalar, anlaşmalar, sözleşmeler konusunda daha dikkatli ve özenli davranmalı muhakkak teyit etmelisiniz.
Elektronik aletlerinde problem olabileceğini unutmadan gerekli yedeklemeleri yapmanız Retro sürecini daha rahat atlatmanıza yardımcı olacaktır.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok geleceğe yönelik planlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili etkileyecektir. Bu dönem içerisinde sosyal gruplara dâhil olmak sizin için önemli olabilir. Geleceğe dönük planlarınızı yapma konusunda zorluklar yaşasanız da uzun vadede hayrınıza olacaktır.
Şayet hayatınızda bir türlü yoluna koyamadığınız işler varsa ya da yolunuzu bir türlü tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu iki yıl sizi hayatınızın geri kalanında kendinizi daha rahat ve istediğiniz şekilde ortaya koymanız adına oldukça önemli olabilir.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Eğitim, yurt dışı, medya, internet, resmi konular ve seyahatlerle ilgili daha net kararlar alabileceğiniz bir dönem olabilir. Kendinizi daha rahat fark ettirebilirsiniz.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Bu dönemde ödemeler ve tahsilatlar sizi biraz yorabilir. Kendi şartlarınız da göz önüne alarak elverdiği ölçüde cesur ve kararlı davranmalısınız.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizi yakınlarınızla olan iletişiminiz, anlaşmalar, sözleşmeler ve seyahatler konusunda ilgilendirebilir. Bu konularda bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor

Balık

13 Eylül Güneş tutulması Bu tutulma sizi evlilik, ortak işler, rakipleriniz ve aşk hayatınız ile ilgili alanda etkileyebilir. Bu aynı zamanda bir yeni ay da olduğu için bu konularda yeni başlangıçlar yaparak daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz. Bir süredir cevap beklediğiniz konular ya da yapamadığınız başlangıçlar için hızlandırıcı bir etki oluşturabilir.

16 Eylül Merkür Retro’su Bu Retro sizi en çok ödemeler alanında etkileyecektir.Ortak gelirleriniz varsa gecikmeler yaşayabilirsiniz.
Atladığınız vergi, kredi, borç ödemeleri tekrar gündeme gelebilir. Ev, aile ile alakalı konularda aksaklıklar yaşanabilir. 10 Ekim’e kadar olan bu dönemde varsa ortak projelerinizde gecikmeler olabilir.
Zamanlamanızı bunu hesaba katarak yapmanızı tavsiye diyorum. Retro zamanlarında yanlış anlaşmalara, iletişim problemlerine açık olduğumuz için daha dikkatli ve özenli olmasınız. İstedikleriniz karşı tarafa net bir şekilde aktardığınızdan emin olun.

18 Eylül Satürn Yay Burcu geçişi Bu uzun süreli bir transittir. Satürn yaklaşık iki yıl boyunca buradaki hareketine devam edecek. Ve bu transit sizi en çok toplum önünde durduğunuz konumla ilgili etkileyecektir. Bu kariyer hayatınız olabileceği gibi öğrencilik, evlilik, annelik ya da babalık da olabilir. Şayet hayatınızda bu konuyla ilgili bir türlü yoluna koyamadığınız işler varsa ya da yönünüzü bir türlü tayin edemediyseniz bu iki yıllık zaman diliminde gereken düzenlemeleri yapabilmeniz adına hayat sizi biraz zorlayabilir. Ancak yolun sonuna geldiğinizde gereken adımları atabilirseniz yaşam size armağanını sunacaktır. Bu yüzden hayatınızda bu alanlarda yapılandırma yapmak için bu iki yılı değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu iki yıl sizi hayatınızın geri kalanında kendinizi daha rahat ve istediğiniz şekilde ortaya koymanız adına oldukça önemli olabilir.

23 Eylül Güneş Terazi burcu geçişi Ödemeler ve beklediğiniz tahsilatlar ile ilgili daha net bir durumda olabilirsiniz. Ortak gelir elde ettiğiniz kişilerden yardım görebilirsiniz.

25 Eylül Mars Başak Burcu Geçişi Evlilik, ortak projeler ve başkalarına bağlı olduğunuz işlerde daha mücadeleci olmanız gerekebilir. Şartlarınız el verdiği ölçüde cesur ve kararlı davranmalısınız.

28 Eylül Ay tutulması Bu tutulma sizi finansal anlamda etkileyebilir.
Aynı zamanda kendinize pozitif değer katmak için uğraştığınız eğitim ya da başak işler le ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu alanda bir türlü dengeye koyamadığınız işler varsa bu tutulma size bunu hatırlatır nitelikte görünüyor.

Yazar: SEDA EFE