Rüyada Enginar Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Enginar Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Enginar Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Enginar görmek

Rüyada enginar görmek, pismis ise, helal rizk ile tabir olunur. Pismemis enginar görmek hayirli degildir. Ba zi yorumculara göre, enginar görmek gizli mala, kötü insanlara işaret eder. Bir enginar alip yedigini gören hasis bir adamla alis veris yapar. Bir baska rivayete görede: Rüyada enginar yemede hayir yoktur. Rüyayi görene kötü bir haber olusacagina isarettir.

Rüyanızda pişmiş bir enginar görmeniz; helâl rızka, pişmemiş bir enginar görmeniz ise; uğursuzluğa açıklanır. Bazı tabircilere göre: Rüyada enginar görmeniz; gizli mala ve kötü insanlara, rüyanızda enginar alıp yediğinizi görmeniz; hasis bir kimse ile alış-veriş yapacağınıza işaret eder.Rüyada Enginar Görmek ile alakalı diğer tabirler: Enginar Almak, Enginar Görmek, Enginar Pişirmek, Enginar Soymak, Enginar Tarlası Görmek, Enginar Yemek,

Kelimeler: Rüyada Enginar Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: