Rüyada Emretmek Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Emretmek Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Emretmek Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Emretmek Görmek

Rüyada emretmek değişik şekillerde yorumlanır. Kişinin rüyasında istediği bir işte emrettiğini görmesi; o kimsenin hayır ve menfaate erişeceğine, kişinin rüyasında ekmek kesilmesini emrettiğini görmesi; kıskançlığa, kişinin rüyasında kendisine "yemek hazırla" diye emredildiğini görmesi; o kimsenin işlerinde başarılı olacağına, kişinin rüyasında kendisine buğday satmasının emredildiğini görmesi; o kimsenin helâlinden rızık kazanacağına, rüyasında "eteklerini beline sok" diye emredildiğini görmesi; o kimsenin kendisinden fayda beklendiğine açıklanır.

Ibn-i Sirin demiştirki: Istediği bir işte emir ve tahakküm ettiğini görmek hayır ve menfaattir. Aksi ise zarar ve ziyandır. Bir kimsenin yemek hazırlaması için kendisine emrettiğini görmek; emreden şahsın, emredileni meselesinin halli için teşvik edeceğine, ümitlendireceğine işarettir. Buğday satması emrolunan şahıs, helal rızk toplamaya sevkedilir. Eteklerini beline sokması emredilen; kendisine fayda hasıl olacak işlerde bulunur. Birinin kendisine dur emri verdiğini gören; düşmana karşı muzaffer olur.Rüyada Emretmek Görmek ile alakalı diğer tabirler: Emretmek Görmek,

Kelimeler: Rüyada Emretmek Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: