Rüyada Eldiven Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Eldiven Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Eldiven Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Eldiven görmek

Rüyada eldiven giydiğini gören şahsın seçkin birtakım şahsiyetlerin çevrelerinde daima mümtaz bir yer işgal edeceğine işarettir; rüyada yeni bir eldiveni ilk defa giymek, o şahsın ücreti hayli yüksek yeni bir işin başına getirileceğine işarettir; rüyada yırtık veya kirli eldiven görmek, pek hayra işaret sayılmaz ve yine rüyada başkasına ait eldivenleri almak, yerde bulmak veya eldiveni yanlış ele giymek de iyiye işaret değildir.

Yeni eldivenler, zor günlerden sonra feraha kavusmak.anlamındadır.

Bir dükkandan bir çift el-diven satin aldiginizi görmek,kötü bir durumla karsilasacaginiza, yolda bir tek eldiven buldugunuzu görmek, bir sehadet için mahkemeye çagirilacaginiza, eldiveninizi kaybettiginizi görmek, bir davaniz varsa kazanacaginiza veya bataktaki bir malinizi kurtaracaginiza işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada eldiven giymek mümtaz sahsiyetler arasinda mühim bir yer edinecegine isarettir.

Rüyada Eldiven Takmak


Rüyasında eldiven taktığını gören biri yakınındaki kişilerle bazı sorunlar yaşayabilir, huzuru kaçabilir. Bu kişiler rüya sahibinin hayatının merkezinde olan ve çok değer verip, üstüne titrediği kişiler olarak değerlendirilir.

Rüyada Eldiven Giymek


Ağız tadına işaret eder. Rüya sahibinin naif, kibar ve ince yapılı olması nedeni ile herkes tarafından sevilip en aksi ve geçimsiz kişilerle dahi anlaşabileceğine, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine yorumlanır.

Rüyada Eldiven Çıkarmak


İkili ilişkilerde özellikle de aşk ilişkisinde fedakârlık yapmaya, özveri göstermeye, cefakâr ve alçak gönüllü olmaya işaret eder. Rüya sahibinin karşısındakine karşı biraz daha tevazu gösterip, anlayışlı olması gerekebilir.

Rüyada Eldiven Hediye Etmek

Rüya sahibinin bir davasında zaman aşımı yaşanacağına ve bu işten kurtulup, bu işle uğraşmasına ve kafa yormasına gerek kalmayacağına yorulur.

Rüyada Eldiven Hediye Almak


Rüyasında birinden hediye olarak eldiven aldığını gören biri bir fedakârlık yapmak zorunda kalabilir ya da birine arka çıkmak isteyebilir. Rüya sahibinin bir yakını için büyük bir vefa örneği göstereceği manasına gelir.Rüyada Eldiven Görmek ile alakalı diğer tabirler: Eldiven Çıkarmak, Eldiven Giymek, Eldiven Görmek, Eldiven Hediye Almak, Eldiven Hediye Etmek, Eldiven Takmak,

Kelimeler: Rüyada Eldiven Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: