Rüyada Elbise Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Elbise Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Elbise Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Elbise görmek

Rüyasinda eski fakat temiz elbise giyen kimse cevresince cok begenilip sevilir ve hak ettigi üstün duruma gelir. yaparasal elbise giydigini gören para alir. elbisede kac yama varsa o sayida para gelir.

islak bir elbise yolculuktaki zahmete, islakligin kurumasi zahmet ve siddetin gitmesine isarettir. bir kadin rüyada üzerinde erkek elbisesi oldugunu görse, bu rüya din ve dünyaca o kadin hakkinda hayirlidir. eger erkek, üzerinde kadin elbisesi oldugunu görse, o kimseye üzüntü, keder, korku, zillet ve miskinlik erisir.

Rüyada elbise görmenin yedi tabiri vardır:


1-Temiz inanç

2-Zenginlik

3-İzzet ve mevki

4-Menfaat

5-Geçim konusunda rahatlık

6-Amel

7-Adalet.

Rüyada yeni elbise giymenin ise dört tabiri vardır:

1-Kadın

2-Hâkim

3-Mal

4-Hayır ve menfaat.

Elbisenizi makasla kestiğinizi görmek; elinize bir şey geçeceğine...

Rüyada eski elbiseler görmek, rüyayı görenin daima bolluk içinde olacağına, gayet şık pahalı elbiseler görmek ise, o rüyayı görenin dış görünüşüne çok fazla değer verdiğine ve bu huyunu tashih etmesi gerektiğine, zira bu huyun kendisine çok ciddi bir hata işlemeğe sürüklüyeceğine işarettir; rüyada elbise veya kumaş satın almak, dostlarınıza birçok yeni elbise satmak, son zamanlarda yaptığınız yatırımların, size ufak bir kazanç sağlayacağına işarettir; rüyada fakirlere veya hayır cemiyetlerine elbise dağıtmak, o rüyayı gören şahsın, çok zaman evvel işlemiş ve çoktan unutmuş olduğu bir iyiliğin mükafatını çok yakında göreceğine işaret sayılır.

Üzerinde alaca elbise olduğunu gören, eğer ehilse çiftçi ve ziraatçılara amir olur. Eğer ehil değilse, senenin bolluğuna ve hububatın çok olmasına açıklanır.

Vakfedilen elbiselerden başka renkte olan elbise de gururdur. Lekeli elbise dedikodular ve sıkıntılar yaşanacağını belirtir.

Rüyada elbiselerin üzerinde görülen nişan ve işaretler hacca gitmeye veya Arap memleketlerinden birine yolculuk yapmaya açıklanır.Rüyada Elbise Görmek ile alakalı diğer tabirler: Beyaz Elbise Görmek, Elbise Almak, Elbise Denemek, Elbise Diktirmek, Elbise Giymek, Elbise Görmek, Siyah Elbise Görmek,

Kelimeler: Rüyada Elbise Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: