Rüyada Eczacı Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Eczacı Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Eczacı Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Eczane Görmek

Bir eczaneye girip, ilaç almak erkekler için yanlış suçlamaya uğrayacak anlamındadır. Genç bir kadın için, yabancı erkeklerle dostluk etmenin zararlı olduğuna, daha yaşlı kadınlar için hafif bir rahatsızlıktan sonra iyi olacağına işarettir. Daha yaşlı kadınlar için sağlığın hafif hastalıklardan sonra düzeleceğine yorulur.

Rüyada bir eczaneye girmek hayatınızda ciddi değişiklikler olacak anlamındadır. Eczane ve eczacının durumuna göre yorum yapılır. İlaçlarla dolu böyle bir yere girmek maceraya atılmak olarak da açıklanır.

Salimi'ye göre: Rüyada eczane görmek sağlıkla ilgili bir durum ile açıklanır. Rüyada bir eczaneye girip ilaç aldığınızı görmek, hastanızın iyileşeceğine; aradığınız ilacı bulamadığınızı görmek, hastalığın devamına, bir eczaneye girince eczacının orada olmadığını görmek, hastanızın ağırlaşacağına, eczanenin kapalı olduğunu görmek, hastanızın öleceğine, ilacı yapmak için eczacının de sizinle birlikte evinize geldiğini görmek, hastanızın iyileşeceğine delildir. Bir başka rivayete göre de: eczane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, sağlık, sıhhat ve afiyete işarettir demişlerdir.

Rüyada eczacı görmek, kitap sınıflandırmasıyla meşgul alim bir hisseye rivayet eder. Çünkü ilaçlar bedeni iyileştirdiği gibi ilim de dini ıslaha rivayet eder.
Rüyada Eczacı Görmek ile alakalı diğer tabirler: Eczacı Görmek,

Kelimeler: Rüyada Eczacı Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: