Rüyada Ebe Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Ebe Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Ebe Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Ebe Görmek

İyiliksever, cömert ve yiğit bir kimseye, Evine ebe gelmek hayırsever birinden iyilik görmeye, Ebe çağırmak cömert ve yiliksever birinden yardım istemeye, çağrılan ebe eve gelirse bu amacın gerçekleşmesine, Ebe ile dost olmak büyük bir zatla yakınlık kurrmaya, ebeyle bozuşmak önemli bir kimseyle aralarının açılmasına, sevecen ve sempatik ebe salih ve cömert bir kemseden yardım ve ihsana, Ebe bazı zamanlar kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve kent içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil birkimseye işaret eder.

Rüyada ebe görülmesi genel olarak olumlu bir evlâd sahibi olunacağı ile açıklanır. Bir kimsenin rüyasında evine bir genç ve güzel bir ebenin geldiğini görmesi; o kimsenin hayır sahibi bir kişiden menfaat göreceğine rivayet eder.

Bu rüya kaybettikten sonra gözlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlukla istediği toplu mala, yardım alarak hasret duyduğu itibarlı mertebeye, meşakkatle beklediği refaha rivayet eder.

Rüyada ebenin kolaylıkla bir bebek doğurtması kurtulmak, rahata çıkmak olarak açıklanır. Ama doğumu yaptıran ebe pis ve çirkinse sorunlar daha ciddi bir hal alır.

Güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına yaşlı ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacağına işarettir.

Ebe ile bozustugunu görmek bir zatin düşmanlığıni kazanacağına, ebeyi güler yüzlü ve neseli görmek, o kişinin ona karşı iyilik yapacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre de rüyada ebe görmek hayırdir. Evine bir ebenin geldığını görmek, hayır sahibi bir kişiden menfaat göreceğine, bir ebeyi evine çagirdiğini görmek, bir kişiden yardım isteyecegine, çagirdiği ebenin geldığını görmek, isteginin olacağına işarettir. Güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızi olacağına yasli ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacağına işarettirRüyada Ebe Görmek ile alakalı diğer tabirler: Ebe Görmek, Ebe Olmak, Ebelik Yapmak, Hastabakıcı Görmek,

Kelimeler: Rüyada Ebe Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: