Rüyada Daktilo Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Daktilo Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Daktilo Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Daktilo görmek

Farkında olmadan yaptığınız hataların sonunda size yarar geleceğine işarettir. Dul bir kadın için varlıklı ve iyi kimse ile evleneceğinize ve mutlu olamayacağınıza işarettir. Bu rüyayı görürseniz ertesi Günü neşeli geçirirsiniz.

Rüyada daktilo görmek

Rüyada daktilo görmek neye işaret eder: öncelikle daktilo günümüzde kullanılmayan bir araçtır, yazı yazmak için kullanılan daha çok resmi yazışmalarda tercih edilen bir araçtır, yerini günümüzde bilgisayarlar almıştır.

Rüyada daktilo görmek, ürkütücü ve bir o kadarda üzücü gelişmelerin habercisidir. Yaptığınız bazı hatalar varsa bu hataların sonunda farkında olmadan size yarar sağlayacaktır. Boşanmış veya eşini kaybetmiş bir kadın rüyasında daktilo görmüş ise bu o kadının iyi ve zengin bir kişi ile evlenip mesut olacağına rivayet eder.

Bu rüyayı görürseniz ertesi günü neşeli geçirirsiniz. Rüyada daktilo görmek, bir firmaya ortak olmak için hisse senedi alacağınıza işaret eder veya borsadan devlet tahvili alacağınıza işarettir. Başka bir rivayete göre: Rüyada daktilo görmek rüya sahibinin haline göre yorumlanır. Takva ve ilim sahibi birisi ise halkın onun ilminden istifade edeceğine, dünya malına düşkün bir kişinin görmesi ise yaptığı işlerle insanlari huzursuz ve rahatsız edeceğine açıklanır.

fakat sonradan hatasını düzelteceğine ve üzüntüden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada bekar kişinin daktilo görmesi, varlıklı bir kimse ile evleneceklerine rivayet eder.

Rüyada başkasını daktilo yazarken görmek, eski neşe ve sıhhatinize kısa bir zaman sonra kavuşacağınıza rivayet eder.Rüyada Daktilo Görmek ile alakalı diğer tabirler: Daktilo Görmek,

Kelimeler: Rüyada Daktilo Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: