Rüyada Cüce Görmek Rüyasının Açıklaması ve Yorumu

Rüyanızda "Cüce Görmek" gördüyseniz aşağıdaki rüya yorumunuz inceleyebilirsiniz. Cüce Görmek anlamı Nedir? ile ilgili diğer rüya tabirleri için sitedeki sağ üst bölümde bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Rüyada Cüce Görmek

aile icinde birtakim sorunlarla karsi karsiya kalacaksiniz. Rüyada cüce görmek; düsmani yenmeye, cüce bir kadinla veye erkekle görüsmek; dolandirici biri ile yapilacak isten zarar görmeye isarettir.

Rüyada cüce görmek arzularinizin olacagina, dertlerinizi azalacagina, ummadiginiz kazançlar elde edeceginize isarettir.

rüyada cüce görmek sevindirici bir haber almaya, cüce bir hale gelmek, Ömrün kisalmasina veya fitne ve dedikodu cikmasina isarettir.

Rüyada cüce gördüyseniz şayet öncelikli olarak olumlu bir rüya gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Çünkü cüce genel olarak hep olumlu konulara işaret eder sonuçlanacağına rivayet eder. İlk olumlu tabiri umulmadık bir kazanç ya da gelir kapısının açılmasıdır. Bunun dışında zorlukların aşılacağı isteklerimizin ise gerçekleşeceği müjdeli bir haber alınacağı manasına gelir. Olumsuz tabirine gelecek olursak cüce ailevi konularda olumsuz gelişmelere rivayet eder. Aile içi bir husumetin olabileceği, küslüklerin başlayabileceği ve aile huzurun kaybolacağı manasına gelir.Rüyada Cüce Görmek ile alakalı diğer tabirler: Cüce Adam Görmek, Cüce Dövmek, Cüce Görmek, Cüce İnsan Görmek, Cüce Kadın Görmek, Cüce Olmak,

Kelimeler: Rüyada Cüce Görmek yorumu, Rüya Tabirleri ve anlamları

Kategori: